Strona startowa » Konta osobiste » Konto Jakie Chcę z Bonusem – do 450 zł premii w Santander Bank Polska

styczeń 2020
P W Ś C P S N
« gru   maj »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Konto Jakie Chcę z Bonusem – do 450 zł premii w Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę z Bonusem - do 450 zł premii w Santander Bank PolskaW Santander Bank Polska pojawiła się kolejna edycja promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem”, dzięki której za założenie konta otrzymać można 300 zł . Dodatkowo zapewniając wpływ wynagrodzenia na konto – można zgarnąć następne 150 zł. Tak więc łącznie do zgarnięcia jest aż 450 zł.

Aby skorzystać z akcji promocyjnej „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja III” z premią 300 zł należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która od 13 stycznia 2019 r. nie była i nadal nie jest w Santander Bank Polska S.A. posiadaczem konta osobistego.

Aby otrzymać premię należy:

 • Do 29 lutego 2020 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji oraz złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę za pomocą specjalnie wygenerowanego linku (podczas składania wniosku należy podać taki sam adres e-mail jak w trakcie rejestracji na stronie promocji) oraz
  • wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji,
  • zaakceptować regulamin promocji.
 • Do 15 marca 2020 r. zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę.
 • Do 30 kwietnia 2020 r. wyrazić poniższe zgody na rzecz Santander Bank Polska i utrzymać je oraz nie odwoływać ich do końca trwania promocji:
  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie Konta Jakie Chcę i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
  • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).
 • Do 30 kwietnia 2020 r. w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę (czyli w styczniu i lutym lub w lutym i marcu lub w marcu i kwietniu):
  • wykonać minimum pięć transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIK) na dowolną kwotę,
  • zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł.

Za wykonanie pięciu transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w ciągu dwóch, następujących po sobie miesięcy (łącznie należy zrobić minimum 10 transakcji, po pięć w każdym miesiącu) otrzyma się 200 zł premii. Kolejne 100 zł zostanie przyznane za zapewnienie wpływów na konto w łącznej wysokości 1000 zł.

O spełnieniu warunków promocji organizator akcji poinformuje do 15 maja 2020 r. poprzez wysłanie wiadomości e-mail z linkiem, przekierowującym do formularza, za pośrednictwem którego trzeba będzie uzupełnić dodatkowe dane, chodzi o numer konta otwartego w ramach akcji, na które zostanie wypłacona premia. Na uzupełnienie danych będzie 7 dni od dnia otrzymania ww. wiadomości e-mail. Sam bonus zostanie wypłacony najpóźniej do 31 maja 2020 r.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 listopada 2018 r. nie posiadały ani nie współposiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Jeśli spełniamy ten warunek to do 31 stycznia 2020 r. należy złożyć poprzez bankowość elektroniczną (Twoje sprawy -> Dane osobowe i pełnomocnictwa -> Przenieś do nas wynagrodzenie) lub infolinię dyspozycję przekazywania wynagrodzenia.

Następnie do 30 kwietnia 2020 r.  po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia:

 • zapewnić wpływ na konto, rozumiany jako:
  • „wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”
 • dokonać 5 transakcji kartą na dowolne kwoty.

Za każdy miesiąc w którym nastąpi wpływ, otrzyma się bonus w wysokości 50 zł. Czyli łącznie zyskać można kolejne 150 zł. Brak wpływu wynagrodzenia w jednym z miesięcy trwania promocji nie powoduje niemożliwości otrzymania nagrody za kolejny miesiąc. Premia zostanie wypłacona do końca maja 2020 r.


Konto Jakie Chcę

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku – bezwarunkowo.
 • Opłata za kartę zależna jest od wyboru wariantu:
  • 0 zł w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • 0 zł w przypadku wykonania płatności kartą na kwotę min. 500 zł, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK a 5 zł za każdą wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce (można wykupić za 7 zł pakiet bezpłatnych bankomatów w Polsce). Natomiast osoby do 26 lat mają darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
 • 0 zł za smsKody.

Regulamin akcji promocyjnej „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja III”
Regulamin promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem V edycja”

2 komentarze

 1. kacper pisze:

  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 2. Pio pisze:

  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam i dziękuję.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum