Strona startowa » Konta osobiste » Kolejny raz 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao SA

styczeń 2020
P W Ś C P S N
« gru   maj »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kolejny raz 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao SA

Kolejny raz 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao SAKolejny raz w Banku Pekao SA ruszyła promocja konta osobistego, dzięki której można otrzymać premię aż 200 zł za Konto Przekorzystne. Tym razem należy zawrzeć umowę w aplikacji PeoPay lub online za pośrednictwem strony internetowej banku. Dodatkowo można skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania 3% na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 30 000 zł przez 4 miesiące.

Akcja „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł–edycja II” trwa do 31 marca 2020 r. Warunki promocji są bardzo łatwe i mogą z niej skorzystać już osoby, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. nie posiadały (lub współposiadały) konta ( rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego) oraz lokaty terminowej w Banku Pekao SA. Do promocji przystąpić mogą także osoby, które miały konto w tym okresie ale „suma średnich miesięcznych sald rachunków posiadanych w Banku wynosiła od 0 zł do 50 zł”.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 31 marca 2020 r. złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą lub aplikacją mobilną PeoPay oraz zawrzeć umowę.
  • Aby otrzymać jedną z premii w wysokości 100 zł należy zawrzeć umowę o konto w aplikacji PeoPay, o czym poniżej we wpisie.

Aby otrzymać pierwsze 100 zł premii należy:

 • Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości minimum 500 zł.
  • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay.
  • zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Aby otrzymać drugą premię 100 zł premii należy:

 • Zawrzeć umowę o konto w aplikacji PeoPay (mobilnie – będzie taka opcja podczas składania wniosku) lub online za pośrednictwem strony internetowej (jeśli identyfikacja podczas zawierania umowy się nie powiedzie, można dokończyć zawieranie umowy w oddziale banku).
 • W każdym z 3 kolejnych miesięcy:
  • zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości minimum 500 zł.
  • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay.
  • zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Aby otrzymać 200 zł premii należy zawrzeć umowę w aplikacji lub poprzez stronę internetową. W przypadku, gdy coś pójdzie nie tak i zawarcie umowy się nie uda za pomocą tej metody, bank pozwoli dokończyć zawarcie umowy w oddziale.

Pierwsza premia wpłynie na konto w do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji. Druga nagroda zostanie przekazana najpóźniej do 31 lipca 2020 r.


Konto Oszczędnościowe

Chętni mogą razem z kontem osobistym założyć również Konto Oszczędnościowe. Jest ono oprocentowane na 3% do kwoty 30 000 zł na 120 dni. Jego prowadzenie jest bezpłatne. Jak i również przelewy z tego konta zlecane na konto osobiste w Pekao za pośrednictwem bankowości mobilnej.

Na skorzystanie z podwyższonego oprocentowania mamy czas do 31 marca 2020 r.


Konto Przekorzystne

 • 0 zł za konto i kartę, jeśli w poprzednim miesiącu otrzyma się wpływ na konto jednorazowo 500 zł i dokona się co najmniej jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay, w przeciwnym razie opłata wyniesie 6 zł za konto i 3 zł za kartę.
  • Dla osób do 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej.
 • 0,20 zł za każdy SMS autoryzujący dyspozycje składane w Pekao24.
  • W przypadku autoryzacji za pomocą aplikacji nie ma opłat.
 • Możliwość wyrobienia karty Mastercard Debit FX oferującej bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych (rozliczenie płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie).

Regulamin Promocji „3,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”
Regulamin Promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł–edycja II”.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum