Strona startowa » Banki » Citibank » 400 zł na dowolny produkty Xiaomi z Kartą Kredytową Citibank

grudzień 2019
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

400 zł na dowolny produkty Xiaomi z Kartą Kredytową Citibank

400 zł na dowolny produkty Xiaomi z Kartą Kredytową CitibankW Citibanku pojawiła się kolejna edycja promocji darmowej karty kredytowej Simplicity. Kolejny raz zyskać można kod rabatowy o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl na zakup sprzętu Xiaomi.

Promocja trwa do 11 lutego 2020 r. i mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

W ramach promocji należy założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów. A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 11 lutego 2020 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.
  • Bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie:

 • Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia  umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
 • Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 2 000 zł.

Nagroda – bon 400 zł na zakup sprzętu Xiaomi

O przyznaniu nagrody zostanie się poinformowanym poprzez wiadomość w bankowości internetowej, do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Także w tym samym terminie poprzez serwis Citibank Online otrzyma się kod rabatowy o wartości 400 zł. Będzie on ważny przez 6 miesięcy, licząc od daty jego wysłania przez bank. Aby z niego skorzystać konieczne będzie złożenie zamówienia o wartości nie mniejszej niż 401 zł na mi-home.pl.


Karta Simplicity

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić podstawowe kryterium kryterium dochodowości:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl – edycja 2”

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum