Strona startowa » Konta osobiste » Nawet 430 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska – Money Mania 21

listopad 2019
P W Ś C P S N
« paź   gru »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Nawet 430 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska – Money Mania 21

Nawet 430 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska - Money Mania 21W Santander Bank Polska trwa kumulacja promocji. Dzięki kolejnej edycji programu „Money Mania 21” za założenie konta otrzymać można 200 zł . Dodatkowo korzystając z programu poleceń łatwo odebrać kolejne 80 zł a zapewniając wpływ wynagrodzenia na konto – następne 150 zł. Tak więc łącznie do zgarnięcia jest aż 430 zł.

Aby skorzystać z akcji promocyjnej „Money Mania 21” z premią 200 zł należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która od 20 listopada 2018 r. nie była i nadal nie jest w Santander Bank Polska S.A. posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PLN dla osoby fizycznej.

Aby otrzymać 200 zł należy:

 • Do 20 grudni 2019 r. zarejestrować się na stronie promocji poprzez podanie adresu e-mail oraz imienia i nazwiska,
  • w celu potwierdzenia rejestracji kliknąć w link umieszczony w wiadomości e-mail przesłanej na podany adres (nie dotyczy osób posiadających już profil w Serwisie),
  • zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie przekazania danych osobowych (adresu e-mail) w celu realizacji promocji „Money Mania 21” oraz upoważnić banku do przekazywania informacji Totalmoney.pl w zakresie niezbędnym do uzyskania premii,
  • za pomocą aktywnego linku „Wyślij wniosek w Money Manii” złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z akcji wraz z kartą debetową,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku, dla celów marketingu Santander Bank Polska S.A., w tym drogą elektroniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej oraz nie odwołać w ten sposób udzielonej zgody do końca promocji.
 • Do 10 stycznia 2020 r. na podstawie złożonego wniosku zawrzeć z umowę o konto i kartę.
 • Do 10 lutego 2020 r.:
  • podpisać w Santander Bank Polska S.A. porozumienie EKK  (Elektroniczne Kanały Dostępu).
  • zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz,
  • wykonać co najmniej trzy transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Do dnia 31 stycznia 2020 r. będzie trzeba uzupełnić w aplikacji akcji „Money Mania 21” numer swojego aktywnego Konta Jakie Chcę, na który zostanie przekazana Premia. O jej przyznaniu organizator poinformuje do 20 marca 2020 r. poprzez wysłanie wiadomości e-mail, a wypłacona zostanie do 10 kwietnia 2020 r.

80 zł w programie poleceń

Aby skorzystać z programu poleceń i otrzymać dodatkowe 80 zł należy nie posiadać konta w Santander Bank Polska już od 1 października 2018 r. Składając wniosek o konto należy podać kod polecającego. Jeśli nie ma kto Cię polecić możesz użyć mojego kodu polecającego 1012461813.

 • We wniosku należy podać numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. A także zgodę na ujawnienie polecającemu informacji niezbędnych do uzyskania nagrody.

Następnie należy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub do bankowości internetowej oraz wykonać transakcje kartą lub Blikiem na kwotę min. 300 zł. Nagroda wpłynie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniło się warunki promocji.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 listopada 2018 r. nie posiadały ani nie współposiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Jeśli spełniamy ten warunek to do 31 stycznia 2019 r. należy złożyć poprzez bankowość elektroniczną (Twoje sprawy -> Dane osobowe i pełnomocnictwa -> Przenieś do nas wynagrodzenie) lub infolinię dyspozycję przekazywania wynagrodzenia.

Przez 3 kolejne miesiące, licząc od pierwszego lub drugiego miesiąca po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia:

 • zapewnić wpływ na konto, rozumiany jako:
  • „wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”
 • dokonać 5 transakcji kartą na dowolne kwoty.

Za 3 pierwsze miesiące, w których nastąpi wpływ, otrzyma się bonus w wysokości 50 zł. Czyli łącznie zyskać można kolejne 150 zł. Premia zostanie wypłacona do końca maja 2020 r.


Konto Jakie Chcę

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku – bezwarunkowo.
 • Opłata za kartę zależna jest od wyboru wariantu:
  • 0 zł w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • 0 zł w przypadku wykonania płatności kartą na kwotę min. 500 zł, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK a 5 zł za każdą wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce (można wykupić za 7 zł pakiet bezpłatnych bankomatów w Polsce). Natomiast osoby do 26 lat mają darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
 • 0 zł za smsKody.

Regulamin akcji promocyjnej „Money Mania 21”
Regulamin promocji „Polecam mój Bank-edycja V”
Regulamin promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem V edycja”

Jeden komentarz

 1. kacper pisze:

  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum