Strona startowa » Banki » Citibank » 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citibanku

Listopad 2019
P W Ś C P S N
« paź   gru »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citibanku

400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w CitibankuW Citibanku kolejny raz pojawiła się promocja darmowej karty kredytowej Simplicity, w której otrzymać można voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Tym razem skróceniu uległ okres karencji dla byłych klientów.

Promocja trwa do 20 stycznie 2020 r. i mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

W ramach promocji należy założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów. A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 20 stycznie 2020 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.
  • Należy również wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji (odnośnik na dole strony).

Następnie:

 • Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia  umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
 • Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia  umowy o kartę wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł.

Nagroda – 400 zł do Biedronki

O przyznaniu nagrody zostanie się poinformowanym poprzez wiadomość w bankowości internetowej, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Następnie w ciągu 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości poprzez serwis Citibank Online otrzyma się e-kod  na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 400 zł. E-kod, w formie 13-cyfrowego kodu, można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wykorzystania znajdujących się na nim środków. Będzie on ważny przez 6 miesięcy, licząc od daty jego wysłania przez bank.


Karta Simplicity

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić podstawowe kryterium kryterium dochodowości:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka”

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum