Strona startowa » Banki » BNP Paribas » Konto na zdrowie – roczny pakiet Medicover za Konto Otwarte Dla Ciebie w BNP Paribas

październik 2019
P W Ś C P S N
« wrz   lis »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Konto na zdrowie – roczny pakiet Medicover za Konto Otwarte Dla Ciebie w BNP Paribas

Konto na zdrowie - roczny pakiet Medicover za Konto Otwarte Dla Ciebie w BNP ParibasW BNP Paribas pojawiła się  nietypowa promocja „Konto na zdrowie”, dzięki której można otrzymać roczny pakiet Medicover za założenie Konta Otwartego Dla Ciebie. Warunki niezbędne do otrzymania nagrody są dosyć łatwe, wystarczą wpływy na konto oraz obrót kartą w wysokości 500 zł.

Na skorzystanie z okazji mamy czas do 31 października 2019 r. lub do wyczerpania puli 1200 wniosków (po wyczerpaniu tej liczby na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat i nie będzie możliwości dalszej rejestracji).

Uczestnikiem akcji może być osoba, która nie jest i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas (jak i w Raiffeisen Polbank, który został przejęty). Posiadanie w banku innych produktów niż konto osobiste nie wyklucza udziału w promocji. Również ten kto posiada konto oszczędnościowe lub lokaty w BGŻOptima może wziąć udział w akcji.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 31 października 2019 r. zarejestrować się na stronie promocji oraz złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości internetowej.
  • Podczas rejestracji należy zaznaczyć wszystkie wymagane do udziału w promocji zgody i oświadczenia.
  • We wniosku należy podać te same dane co podczas rejestracji.
 • Do 7 listopada 2019 r. zawrzeć umowę.
  • Umowę zawiera się online, za pomocą SMSa z kodem weryfikacyjnym. Natomiast kurier dostarczy kartę i potwierdzi tożsamość.

Aby otrzymać pierwszy miesięczny pakiet Medicover należy:

 • W listopadzie 2019 r. wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł.

Aby otrzymać kolejne miesięczne pakiety Medicover należy:

 • W każdym następny miesiącu:
  • Wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł.
  • Otrzymać wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1200 zł.

Wpływy na konto – wpływy te mogą pochodzić z naszego konta, ale w innym banku. Wykluczone są natomiast przelewy między własnymi rachunkami w BNP Paribas/ BGŻ Optima/ Raiffeisen Polbank oraz wpłaty gotówkowe.

Transakcje bezgotówkowe kartą – operacje polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w których akceptowana jest płatność kartą (także transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe). Wyłączone są natomiast transakcje o kodach MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Oczywiście wszystkie tradycyjne płatności w sklepach stacjonarnych są uwzględniane w ramach promocji.

Nagrody

Nagrodami w promocji „Konto na zdrowie” są miesięczne pakiety Medicover o wartości 99 zł. O zdobyciu pierwszej nagrody zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości e-mail do 23 grudnia 2019 r. Wiadomości o zdobyciu następnych pakietów będą sukcesywnie przesyłane  do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (lub w następnym dniu roboczym). I tak przez rok można otrzymać 12 nagród o łącznej wartości 1188 zł. Ostatni pakiet powinien być przyznany w grudniu 2020 r. Zakres pakietu Medicover można sprawdzić tutaj. 


Konto Otwarte Dla Ciebie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj” po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash (z pozostałych bankomatów w Polsce – 5 zł),
 • 0 zł za przelewy internetowe w zł,
 • 0 zł za powiadomienia autoryzujące SMS.

Opłaty za posiadanie karty i wypłaty z bankomatów nie dotyczą osób do 26 roku życia. Dla nich te opcje są bezpłatne.


Regulamin promocji „Konto na zdrowie”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum