Strona startowa » Banki » Citibank » Smartfon OPPO z darmową kartą kredytową Simplicity w Citibanku po raz kolejny

wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« sie   paź »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Smartfon OPPO z darmową kartą kredytową Simplicity w Citibanku po raz kolejny

Smartfon OPPO z darmową kartą kredytową Simplicity w Citibanku po raz kolejnyW Citibanku ponownie można otrzymać smartfon OPPO AX7 3GB/64GB (o szacunkowej wartości 799 zł) za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity.

Promocja trwa do 20 listopada 2019 r. i mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. 

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać smartfon OPPO AX7 należy:

 • Do 20 listopada 2019 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.
  • Należy również wyrazić zgody marketingowe i handlowe.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji (odnośnik do regulaminu znajduje się na dole strony).

Następnie należy do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile oraz
 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 4000 zł (i nie mogą to być tzw. transakcje szczególne).

Transakcje szczególne:

 • wypłata środków pieniężnych z limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych,
 • transakcje w urzędzie pocztowym,
 • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Nagroda – smartfon OPPO AX7

O przyznaniu nagrody zostanie się poinformowanym poprzez wiadomość w bankowości internetowej, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Następnie w ciągu 60 dni otrzyma się kurierem telefon. I do momentu jego przyznania należy mieć aktywną kartę kredytową.

Smartfon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia przez OPPO Polska (OIP Tech sp. z o.o.).


Karta Simplicity

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić kryterium dochodowości:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


W Citibanku dostępne są również alternatywne promocje, w których otrzymać można voucher 400 zł na Allegro (do 13 grudnia 2019) albo 400 zł do wydania w Biedronce (do 3 października 2019).


Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO AX7 4GB/64GB”

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum