Strona startowa » Banki » Citibank » 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity w Citibanku

wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« sie   paź »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity w Citibanku

400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity w CitibankuW Citibanku po raz kolejny pojawiła się promocja, dzięki której można otrzymać voucher 400 zł na Allegro za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity. 

Promocja trwa do 13 grudnia 2019 r. i mogą w niej wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank.

W ramach promocji należy założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów.  A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

Dodatkowo, aby starać się o kartę kredytową w Citibanku należy spełnić kryterium dochodowości:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać voucher 400 zł na Allegro należy do 13 grudnia 2019 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji (odnośnik do regulaminu znajduje się na dole strony).

Następnie należy do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile oraz
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 1500 zł (i nie mogą to być tzw. transakcje szczególne).

Transakcje szczególne rozumiane są jako:

  • wypłata środków pieniężnych z limitu kredytu,
  • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych,
  • transakcje w urzędzie pocztowym,
  • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani przez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Sam voucher zostanie przesłany w ciągu 60 dni od daty otrzymania powyższej wiadomości, również poprzez bankowość internetową.

Voucher ważny będzie przez 12 miesięcy od dnia jego otrzymania i może być wykorzystany tylko podczas jednej płatności.


Aby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów należy pamiętać o tym, żeby spłacić kartę w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.

Karta kredytowa Simplicity to:

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za powiadomienia SMS,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni.

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i otrzymaj voucher do allegro.pl – edycja VI”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum