Strona startowa » Banki » BNP Paribas » 400 zł do Empik, Allegro, H&M lub RTV Euro AGD za kartę kredytową mamBONUS w BNP Paribas

wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« sie   paź »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

400 zł do Empik, Allegro, H&M lub RTV Euro AGD za kartę kredytową mamBONUS w BNP Paribas

400 zł do Empik, Allegro, H&M lub RTV Euro AGD za kartę kredytową mamBONUS w BNP ParibasPojawiła się kolejna edycja promocji związanej z kartą kredytową mamBonus w BNP Paribas. Tym razem nowi klienci zgarnąć mogą vouchery o łącznej wartości 400 zł do sklepu Empik, Allegro, H&M lub RTV Euro AGD.

Akcja trwa do 30 września 2019 r. lub do osiągnięcia puli 2000 rejestracji. Jeśli limit zostanie wyczerpany to na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat i nie będzie możliwości dalszej rejestracji.

Z promocji „Zyskaj 400 zł na zakupy z kartą kredytową – II etap” mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy przed dniem zawarcia umowy z bankiem BNP Paribas nie miały żadnej umowy o kartę kredytową w tym banku (oraz przed zmianą nazwy w BGŻ BNP Paribas). Posiadanie konta osobistego i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • Zarejestrować się na stronie promocji.
    • Podczas rejestracji należy zaznaczyć wszystkie oświadczenia.
    • W ciągu kilku dni od rejestracji zadzwoni pracownik banku i przeprowadzi przez proces złożenia wniosku o kartę kredytową Mastercard.
  • Do 30 września 2019 r. zawrzeć umowę o kartę kredytową.
  • W każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy wykonywać transakcje kartą (bezgotówkowe i/lub przelew z karty) na min. 1000 zł.
  • Do 30 kwietnia 2020 r. nie rozwiązywać ani nie wypowiadać umowy o kartę.

W ramach promocji dopuszczalne są transakcje bezgotówkowe kartą, jak i przelewy z karty lub wypłaty z bankomatu. Ale tylko transakcje bezgotówkowe są bezpłatne. W pozostałych przypadkach bank nalicza prowizję 4,90% – minimum 10 zł, nie ma tu zastosowania także okres bezodsetkowy. Operacje takie są zatem całkowicie nieopłacalne. Wykluczone są natomiast doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki.

Najprościej więc wybrać zwykłe płatności kartą (w punktach stacjonarnych lub internetowych).

Za każdy miesiąc w którym zostały spełnione warunki przysługiwać będzie voucher o wartości 100 zł do wykorzystania sklepach: Empik, Allegro, H&M lub RTV Euro AGD (do wyboru podczas rejestracji w promocji). Niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie wyklucza nas z udziału w dalszej promocji i otrzymania kolejnych bonów. Łącznie możemy zgarnąć cztery vouchery na łączną kwotę 400 zł.

W celu odebrania bonów należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl. Nagroda będzie tam udostępniona w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu każdego miesiąca za który przysługuje. I czas na jej odbiór to 2 miesiące od momentu jej udostępnienia.

Vouchery ważne będą do 31 maja 2020 r.


Karta kredytowa Mastercard

W ramach promocji można zawnioskować tylko o kartę kredytową Mastercard (Standard lub Gold). Opłata za kartę Standard wynosi 9 zł miesięcznie, a za kartę Gold 15 zł.  Ale można tej opłaty uniknąć jeśli wykona się obrót min. 500 zł dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.


5000 punktów na start w programie mamBonus

Program mamBONUS to program lojalnościowy w BGŻ BNP Paribas, w którym standardowo dostaje się 2 punkty za każde wydane 1 zł. Punkty można później wymieniać na nagrody.

Dodatkowo można też zgarnąć 200 punktów za rejestrację w programie. A także dzięki akcji „5000 punktów na start” można otrzymać jeszcze 5000 punktów za 4 transakcje po min. 50 zł wykonane do końca drugiego miesiąca po wydaniu karty.


Regulamin promocji „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową – II edycja”
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum