Strona startowa » Banki » BNP Paribas » 320 zł premii za Konto Otwarte Dla Ciebie w BNP Paribas

wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« sie   paź »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

320 zł premii za Konto Otwarte Dla Ciebie w BNP Paribas

320 zł premii za Konto Otwarte Dla Ciebie w BNP ParibasW BNP Paribas pojawiła się promocja, dzięki której można otrzymać 320 zł premii w gotówce za założenie Konta Otwartego Dla Ciebie. Zakładane w promocji konto jest bezwarunkowo bezpłatne, natomiast opłatę za kartę można łatwo uniknąć. Wystarczy jedna płatność w miesiącu.

Na skorzystanie z okazji mamy czas do 6 października 2019 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków (po wyczerpaniu tej liczby na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat i nie będzie możliwości dalszej rejestracji).

Uczestnikiem akcji może być osoba, która nie jest i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas (jak i w Raiffeisen Polbank, który został przejęty). Posiadanie w banku innych produktów niż konto osobiste nie wyklucza udziału w promocji. Również ten kto posiada konto oszczędnościowe lub lokaty w BGŻOptima może wziąć udział w akcji.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 6 października 2019 r. zarejestrować się na stronie promocji oraz złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości internetowej.
  • Podczas rejestracji należy zaznaczyć wszystkie wymagane do udziału w promocji zgody i oświadczenia.
  • We wniosku należy podać te same dane co podczas rejestracji.
 • Do 14 października 2019 r. zawrzeć umowę.
  • Umowę zawiera się online, za pomocą SMSa z kodem weryfikacyjnym. Natomiast kurier dostarczy kartę i potwierdzi tożsamość.

Aby otrzymać pierwszą premię 150 zł należy:

 • W październiku 2019 r. wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł.

Aby otrzymać drugą premię 170 zł należy:

 • Spełnić warunki do otrzymania premii pierwszej.
 • W listopadzie oraz grudniu (w każdym z tych miesięcy) 2019 r:
  • Wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł.
  • Otrzymać wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Wpływy na konto – wpływy te mogą pochodzić z naszego konta, ale w innym banku. Wykluczone są natomiast przelewy między własnymi rachunkami w BNP Paribas/ BGŻ Optima/ Raiffeisen Polbank oraz wpłaty gotówkowe.

Transakcje bezgotówkowe kartą – operacje polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo –usługowych, w których akceptowana jest płatność kartą (także transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe). Wyłączone są natomiast transakcje o kodach MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Oczywiście wszystkie tradycyjne płatności w sklepach stacjonarnych są uwzględniane w ramach promocji.

Wypłata nagród

O zdobyciu pierwszej nagrody zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości e-mail do 21 listopada 2019 r. Po otrzymaniu tej wiadomości będzie trzeba się zalogować na stronie promocji za pomocą specjalnego linku zawartego w treści e-mail i podać nr konta założonego w promocji (należy to zrobić do 25 listopada 2019 r.).

Wiadomość o zdobyciu drugiej nagrody zostanie przesłana do 21 stycznia 2020 r.

Premie zaś będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymało się informację o przyznaniu nagrody. Do momentu otrzymania premii trzeba posiadać aktywne konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej.


Konto Otwarte Dla Ciebie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj” po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash (z pozostałych bankomatów w Polsce – 5 zł),
 • 0 zł za przelewy internetowe w zł,
 • 0 zł za powiadomienia autoryzujące SMS.

Opłaty za posiadanie karty i wypłaty z bankomatów nie dotyczą osób do 26 roku życia. Dla nich te opcje są bezpłatne.


400 zł do za kartę kredytową

Dodatkowo trwa bardzo dobra promocja karty kredytowej mamBonus w BNP Paribas. Nowi klienci zgarnąć mogą bony o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania w Empik, Allegro, H&M lub RTV Euro AGD. Akcja ta trwa do 30 września 2019 r. lub do osiągnięcia puli 2000 rejestracji. Więcej szczegółów tutaj.


Regulamin promocji „Konto na plus”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum