Strona startowa » Banki » Citibank » 2 lata w TIDAL bez opłat od Citibanku za darmową kartę kredytową

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze   Sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

2 lata w TIDAL bez opłat od Citibanku za darmową kartę kredytową

2 lata w TIDAL bez opłat w Citibanku z darmową kartą kredytowąW Citibanku wystartowała kolejny raz promocja darmowej karty kredytowej Simplicity. Tym razem otrzyma się darmowy dostęp na 2 lata w serwisie TIDAL. Wartość nagrody to 477,60 zł. Dodatkowo otrzyma się również dostęp do przedsprzedaży LIVE NATION, czyli biletów na koncerty największych gwiazd.

W ramach promocji należy założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów.  A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

Promocja trwa długo, bo do 31 grudnia 2019 r. i mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 31 grudnia 2019 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.
  • Należy również wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).
 • Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia  umowy o kartę:
  • Zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
  • Wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1500 zł.

Nagroda – 2 lata w serwisie TIDAL bez opłat

Nagrodą w promocji jest voucher uprawniający do 24 – miesięcznego bezpłatnego dostępu do platformy Tidal o wartości 477,60 zł. Informację o przyznaniu nagrody otrzyma się w systemie bankowości elektronicznej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniło się warunki akcji. Do tego też czasu zostanie przekazana nagroda serwisie Citibank Online.

Aby zrealizować voucher należy założyć konto na platformie Tidal i wpisać kod z vouchera na stronie offer.tidal.com/voucher. Zgodnie z regulaminem termin na aktywację i wprowadzenie vouchera wynosi 30 dni od dnia otrzymania, po tym terminie będzie on nieaktywny.


Karta Simplicity

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić podstawowe kryterium kryterium dochodowości:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj voucher na 24 miesiące dostępu do platformy Tida”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum