Strona startowa » Konta osobiste » Premia w gotówce 200 zł za bezpłatne konto w Nest Banku

Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Premia w gotówce 200 zł za bezpłatne konto w Nest Banku

200 zł za bezpłatne konto w Nest BankuW Nest Banku kolejny raz pojawiła się promocja, dzięki której można otrzymać 200 zł za założenie konta. Akcja „Nest Konto z premią 200 zł” trwa do 30 czerwca 2019 r. lub do wyczerpania puli 500 wniosków (która zapewne wyczerpie się bardzo szybko).

Aktualizacja: promocja została zakończona ze względu na wyczerpanie puli promocyjnych wniosków.

Premia jest podzielona na trzy części a warunki niezbędne do jej uzyskania są całkiem łatwe do spełnienia.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają i w ciągu 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku nie posiadały konta osobistego w Nest Banku (wykluczone są również osoby, które złożyły już wniosek o otwarcie rachunku i jest on w trakcie rozpatrywania przez bank).

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 30 czerwca 2019 r. złożyć wniosek o konto osobiste Nest Konto wraz z wydawaną do niego kartą za pomocą specjalnej strony promocji.
 • Do 31 lipca 2019 r. zawrzeć umowę z bankiem i nie rozwiązywać jej przynajmniej do dnia otrzymania nagrody.

Aby otrzymać pierwszą premię 100 zł należy do 31 sierpnia 2019 r.

 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł,
 • otrzymać wpływy wynagrodzenia na konto w wysokości min. 1000 zł.

Aby otrzymać kolejną premię 50 zł należy wykonać te same czynności w następnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu spełnienia warunków do otrzymania pierwszej premii. Trzecią premię w wysokości 50 zł otrzyma się za wykonanie tych samych czynności w następnym miesiącu. Łącznie do zabrania jest 200 zł premii (100 zł + 50 zł + 50 zł).

Wynagrodzenie jest tutaj rozumiane jako wpływ z tytułu:

 • umowy o pracę dokonanego przez pracodawcę lub
 • renty lub emerytury dokonanego przez organ wypłacający świadczenie lub
 • stypendium dokonanego przez uczelnię wyższą lub inny organ lub
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus.

Bank zastrzega sobie możliwość zwrócenia się o udokumentowanie wynagrodzenia, na co będzie się miało 7 dni od wezwania. Trzeba będzie wtedy na wskazany przez Nest Bank adres e-mail, przesłać skan dokumentu potwierdzającego wysokość otrzymywanego wynagrodzenia.

Transakcje bezgotówkowe kartą – z udziału w promocji wyłączone są operacje dokonane kartą w formie wypłaty gotówki (w tym usługa Cash Back), z tytułu płatności za gry hazardowe, u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie, odwołane lub anulowane (zwrot towaru).

Wypłata nagród

Premie będą wypłacane do 20 dnia roboczego miesiąca następującego, po miesiącu w którym spełniło się warunki promocji. Oczywiście do momentu otrzymania premii trzeba posiadać aktywne konto oraz kartę.


Nest Lokata Witaj

Dodatkowo w ciągu 30 dni od daty założenia konta możemy skorzystać ze specjalnej oferty i założyć 3-miesięczną lokatę na promocyjnych warunkach:

 • oprocentowanie 4% w skali roku,
 • okres lokaty to 3 miesiące,
 • kwota lokaty od 1 000 do 10 000 zł.

Można również założyć Lokatę Witaj na 6 miesięcy na 4% i do 10 000 zł, ale wtedy wymagany jest w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł. Co akurat pokrywa się z warunkami powyższej promocji.


Nest Konto:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za używanie karty,
 • 0 zł za przelewy krajowe,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo bezpłatne, bezpłatna jest także obsługa karty płatniczej. Nie ma tu konieczności wykonania odpowiedniego obrotu kartą lub określonej ilości transakcji bezgotówkowych. Obecnie takie warunki to rzadkość na rynku.


Regulamin promocji „Nest Konto z premią 200 zł”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Santander

Archiwum