Strona startowa » Konta osobiste » Do 380 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Do 380 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Do 380 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Bank PolskaW Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) trwa kumulacja promocji. Za założenie konta otrzymać można 150 zł (100 zł w gotówce i 50 zł w formie bonu do sieci sklepów Biedronka). Dodatkowo korzystając z programu poleceń łatwo odebrać kolejne 80 zł a zapewniając wpływ wynagrodzenia na konto – następne 150 zł. Tak więc łącznie do zgarnięcia jest aż 380 zł.

Aby skorzystać z promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” z premią 150 zł należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą na dzień złożenia wniosku konta osobistego w Santander Bank Polska. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji.

Aby otrzymać 150 zł należy:

 • Do 30 czerwca 2019 r. zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą,
  • We wniosku o konto należy podać ten sam adres mailowy co podczas rejestracji.
 • Do 15 lipca 2019 r. zawrzeć z umowę o konto i kartę.
 • W ciągu miesiąca od daty otwarcia rachunku:
  • zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz,
  • wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych (w tym przynajmniej jedną transakcję Blik) na dowolną kwotę.

O przyznaniu premii organizator poinformuje do 21 sierpnia 2019 r. poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Następnie w ciągu 7 dni trzeba będzie uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia bonusu. Sama premia zostanie przekazana do 31 sierpnia 2019 r (100 zł na konto otwarte w ramach promocji a bon 50 zł do Biedronki na adres e-mail/SMS-em).

80 zł w programie poleceń

Aby skorzystać z programu poleceń i otrzymać dodatkowe 80 zł należy nie posiadać konta w Santander Bank Polska już od 1 marca 2018 r. Składając wniosek o konto należy podać kod polecającego. Jeśli nie ma kto Cię polecić możesz użyć mojego kodu polecającego 1012461813.

 • We wniosku należy podać numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. A także zgodę na ujawnienie polecającemu informacji niezbędnych do uzyskania nagrody.

Następnie należy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub do bankowości internetowej oraz wykonać transakcje kartą lub Blikiem na kwotę min. 300 zł. Nagroda wpłynie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniło się warunki promocji.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 kwietnia 2018 r. nie posiadały ani nie współposiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Jeśli spełniamy ten warunek to w miesiącu podpisania umowy należy złożyć poprzez bankowość elektroniczną (Twoje sprawy -> Dane osobowe i pełnomocnictwa -> Przenieś do nas wynagrodzenie) lub infolinię dyspozycję przekazywania wynagrodzenia.

Przez 3 kolejne miesiące, licząc od pierwszego lub drugiego miesiąca po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia:

 • zapewnić wpływ na konto, rozumiany jako:
  • „wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”
 • dokonać 5 transakcji kartą na dowolne kwoty.

Za 3 pierwsze miesiące, w których nastąpi wpływ, otrzyma się bonus w wysokości 50 zł. Czyli łącznie zyskać można kolejne 150 zł. Premie będą wpływały na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otrzymało się wynagrodzenie.


Konto Jakie Chcę

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku – bezwarunkowo.
 • Opłata za kartę zależna jest od wyboru wariantu:
  • 0 zł w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • 0 zł w przypadku wykonania płatności kartą na kwotę min. 500 zł, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK a 5 zł za każdą wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce (można wykupić za 7 zł pakiet bezpłatnych bankomatów w Polsce). Natomiast osoby do 26 lat mają darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
 • 0 zł za smsKody.

Regulamin akcji promocyjnej „Konto Jakie Chcę z Bonusem”
Regulamin promocji „Polecam mój Bank-edycja IV”
Regulamin promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum