Strona startowa » Banki » Citibank » 350 zł na zakupy na stacjach Circle K w Citibanku z darmową kartą kredytową

Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

350 zł na zakupy na stacjach Circle K w Citibanku z darmową kartą kredytową

350 zł na zakupy na stacjach Circle K w Citibanku z darmową kartą kredytową w programie Priceless SpecialsW Citibanku wystartowała kolejna raz promocja darmowej karty kredytowej Simplicity, dzięki której otrzyma się 21 000 pkt w programie Priceless Specials. Punkty te można wymienić np. na 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub vouchery na zakupy u innych partnerów programu np. Cinema City, RTVEuroAGD.

Mastercard Priceless Specials jest to program lojalnościowy Mastercard, w którym zbiera się punkty w zamian za dokonywanie płatności kartą.

W ramach promocji należy założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów.  A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

Promocja trwa do 30 czerwca 2019 r. i mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 30 czerwca 2019 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.
  • Należy również wyrazić zgody marketingowe i handlowe.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie trzeba:

 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
 • Do końca  miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zapisać się do programu Priceless Specials poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do serwisu Citibank Online (nie będzie takiej potrzeby, jeśli już jesteśmy uczestnikiem programu z kartą debetową Citi Handlowy).
 • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1500 zł.

Nagroda – 21000 punktów w programie Priceless Specials

Za spełnienie warunków promocji bank przyzna nagrodę w postaci 21000 punktów Priceless Specials. Informację o przyznaniu punktów otrzyma się  w systemie bankowości elektronicznej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniło się warunki akcji. Do tego też czasu zostanie przekazana nagroda. 21000 punktów Priceless Specials będzie można wymienić na vouchery o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub na inne nagrody dostępne u partnerów programu, np. bilet do Cinema City „kosztuje” 800 punktów.


Karta Simplicity

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić podstawowe kryterium kryterium dochodowości.

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


W Citibanku trwają również inne alternatywne promocje karty kredytowej Simplicity:


Regulamin oferty „21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum