Strona startowa » Banki » Citibank » 2 bilety do Multikina za 2 transakcje Google Pay w Citibanku

Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

2 bilety do Multikina za 2 transakcje Google Pay w Citibanku

2 bilety do Multikina za 2 transakcje Google Pay w CitibankuW Citibanku pojawiła się promocja dla aktualnych klientów, dzięki której zyskać można 2 bilety do Multikina.

Akcja skierowana jest do osób, które od dnia 1 marca 2019 r. nie dokonały ani jednej zbliżeniowej transakcji Google Pay kartą Mastercard (kredytową lub debetową) wydaną przez Citibank. I potrwa ona do 15 czerwca 2019 r. Z zastrzeżeniem, że nagrodę (2 bilety) otrzyma pierwsze 1700 osób, które spełnią warunki promocji.

Aby otrzymać 2 bilety gratis w Multikinie należy:

  • Posiadać kartę kredytową Mastercard Citibank (lub kartę dodatkową wydaną do karty kredytowej) lub kartę debetową Mastercard Citibank.
  • Mieć podpiętą lub podpiąć wyżej wymienioną kartę w aplikacji Google Pay.
  • Wykonać kartą z użyciem aplikacji Google Pay co najmniej dwóch zbliżeniowych transakcji bezgotówkowych na minimum 5 zł każda (przynajmniej w dwóch różnych dniach).
  • Do dnia otrzymania nagrody mieć aktywną i podpiętą w Google Pay kartę.

O przyznaniu nagrody bank poinformuje nas w ciągu 7 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji poprzez wiadomość w serwisie Citibank Online. Bilety w postaci kodów zostaną przekazane w taki sam sposób (regulamin nie wyjaśnia, w jakim terminie). Kody upoważniają do wymiany na bilety wstępu na dowolne seanse filmowe 2D (z wyłączeniem pokazów specjalnych i na zaproszenie) w Multikinie do 30 czerwca 2019 r.


Aplikacja Google Pay

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play, zainstalować ją i przejść przez proces dodawania karty. Aby móc w pełni korzystać z aplikacji niezbędne jest posiadanie urządzenia z systemem Android w wersji nie mniejszej niż 5.0 z funkcją NFC. Płatności za pomocą takiej karty można dokonywać wszędzie tam, gdzie realizowane są płatności zbliżeniowe tradycyjną kartą. Po prostu zamiast karty do terminala zbliżamy telefon.

Za pomocą Google Pay można również płacić poprzez niektóre aplikacje np. Allegro, Pyszne.pl, Uber, iTaxi. I tutaj można obejść się bez funkcji NFC.

 

Regulamin promocji „Zrób dwie zbliżeniowe transakcje Google Pay i odbierz 2 bilety do Multikina”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Santander

Archiwum