Strona startowa » Banki » Citibank » 21 000 pkt Priceless Specials (26 biletów do Cinema City) z darmową kartą kredytową w Citibanku

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

21 000 pkt Priceless Specials (26 biletów do Cinema City) z darmową kartą kredytową w Citibanku

21 000 pkt Priceless Specials (21 biletów do Cinema City) z darmową kartą kredytową w CitibankuW Citibanku wystartowała kolejna promocja darmowej karty kredytowej Simplicity, dzięki której otrzyma się 21 000 pkt w programie Priceless Specials. Punkty te można wymienić np. na 26 biletów 2D do Cinema City lub vouchery na zakupy u innych partnerów programu.

Mastercard Priceless Specials jest to program lojalnościowy Mastercard, w którym zbiera się punkty w zamian za dokonywanie płatności kartą.

Promocja trwa do 14 maja 2019 r. i mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 14 maja 2019 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.
  • Należy również wyrazić zgody marketingowe i handlowe.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie trzeba:

 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
 • Do końca  miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zapisać się do programu Priceless Specials poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do serwisu Citibank Online (nie będzie takiej potrzeby, jeśli już jesteśmy uczestnikiem programu z kartą debetową Citi Handlowy).
 • W każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min.500 zł w miesiącu.

Nagroda – 3 x 7000 punktów w programie Priceless Specials

Za każdy miesiąc, w którym spełni się warunki promocji bank przyzna nagrodę w postaci 7000 punktów Priceless Specials. Informację o przyznaniu punktów za każdy miesiąc otrzyma się  w systemie bankowości elektronicznej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełniło się warunki akcji. Brak spełnienia warunku w jednym z 3 miesięcy, nie pozbawia prawa do otrzymania nagrody za miesiąc kolejny.

Uzyskane 21 000 punktów można wymienić m.in. na 26 biletów do Cinema City na seanse 2D. Punkty można też wymienić na inne nagrody, przykładowo 3400 punktów można wymienić m.in. na voucher 50 zł do RTV Euro AGD, Decathlon, Circle K oraz do wielu innych sklepów.


Karta Simplicity

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić podstawowe kryterium kryterium dochodowości. Czyli o kartę mogą starać się osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Regulamin oferty „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank”

1 komentarz

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Santander

Archiwum