Strona startowa » Konta osobiste » 80 zł w programie poleceń + 200 zł za wpływy w Santander Bank Polska

Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

80 zł w programie poleceń + 200 zł za wpływy w Santander Bank Polska

wpływy w Santander

W Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) trwa kolejna edycja programu poleceń, dzięki której za założenie konta osobistego z polecenia, osoba polecona oraz polecająca może otrzymać po 80 zł premii. Dodatkowo za zapewnienie wpływu wynagrodzenia można dodatkowo otrzymać 200 zł w gotówce.

80 zł w programie poleceń

Aby skorzystać z programu poleceń i otrzymać 80 zł należy nie posiadać konta w Santander Bank Polska już od 1 marca 2018 r. Następnie należy:

 • Do 30 kwietnia 2019 r. złożyć wniosek o konto na stronie banku podając kod polecającego. Jeśli nie ma kto Cię polecić możesz użyć mojego kodu polecającego 1012461813.
  • We wniosku należy podać numer telefonu komórkowego, adres email oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. A także zgodę na ujawnienie polecającemu informacji niezbędnych do uzyskania nagrody.
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub do bankowości internetowej.
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (najpóźniej do 31 maja 2019 r.) dokonać transakcji kartą lub Blikiem na kwotę min. 300 zł.

Nagroda wpłynie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniło się warunki promocji. Dodatkowo za każde 10 poleceń polecający otrzyma bonus w postaci 100 zł. W promocji mogą brać udział także osoby małoletnie, które ukończyły 13 rok życia. Jednak w tej sytuacji otwarcie konta będzie możliwe tylko w placówce banku  wraz z przedstawicielem ustawowym, który wyrazi  zgodę na udział w promocji. Osoby dorosłe mogą założyć konto w placówce, przez telefon lub przez internet.

200 zł za wpływ wynagrodzenia

Po założeniu konta można skorzystać z kolejnej promocji i otrzymać dodatkową premię za wpływ wynagrodzenia. Aby otrzymać ten bonus należy do 30 kwietnia 2019 r.:

 • Złożyć poprzez bankowość elektroniczną (Twoje sprawy -> Dane osobowe i pełnomocnictwa -> Przenieś do nas wynagrodzenie) lub infolinię dyspozycję przekazywania wynagrodzenia.

Po złożeniu dyspozycji należy zapewnić wpływ na konto, rozumiany jako:

„Wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”

Za 4 pierwsze miesiące, w których nastąpi wpływ, otrzyma się bonus w wysokości 50 zł. Czyli łącznie zyskać można 200 zł. Premie będą wpływały na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otrzymało się wynagrodzenie.


Konto Jakie Chcę

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku – bezwarunkowo.
 • Opłata za kartę zależna jest od wyboru wariantu:
  • 0 zł w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • 0 zł w przypadku wykonania płatności kartą na kwotę min. 500 zł, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK a 5 zł za każdą wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce (można wykupić za 7 zł pakiet bezpłatnych bankomatów w Polsce). Natomiast osoby do 26 lat mają darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
 • 0 zł za smsKody.

Regulamin promocji „200 zł za konto z wynagrodzeniem II edycja”
Regulamin promocji „Polecam mój Bank- edycja III”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum