Strona startowa » Konta osobiste » Do 300 zł za założenie eKonta w mBanku

Do 300 zł za założenie eKonta w mBanku

założenie eKonta mBank

Kolejny raz można otrzymać do 300 zł premii za założenie eKonta w mBanku. Za założenie konta i wykonanie 5 płatności kartą możemy zgarnąć 100 zł w gotówce oraz 50 zł w formie bonu do Biedronki. Dodatkowo, w ramach innej promocji, możemy otrzymać kolejne 150 zł za wpływ na konto w wysokości 1000 zł, co łącznie da nam 300 zł bonusu.

Dodatkowo mBank zachęca do oszczędzania, oferując promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania „Moje cele” w wysokości 2,5 % do kwoty 20 000 zł.

Do promocji można przystąpić do 31 marca 2019 r. I mogą z niej skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego prowadzonego w mBanku (o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017).

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 31 marca 2019 r. zarejestrować się w promocji i za pomocą wygenerowanego linku złożyć wniosek o eKonto wraz z kartą.
  • We wniosku należy podać ten sam adres mailowy co w formularzu rejestracyjnym.
  • Aby wziąć udział w promocji z dodatkową premią 150 zł należy także włączyć usługę „Moje cele” oraz zaakceptować oświadczenie, którego treść znajduje się w części „X. Oświadczenia”.
 • Do 15 kwietnia 2019 r. podpisać umowę.

Aby otrzymać premię 100 zł i bon 50 zł do Biedronki należy:

 • Do 31 maja 2019 r. wykonać co najmniej 5 transakcji kartą lub Blikiem (stacjonarnie lub w internecie).

O przyznaniu nagród zostanie się powiadomionym mailowo do 24 czerwca 2019 r. (w regulaminie jest inny termin niż na stronie promocji). Następnie w ciągu 7 dni będzie trzeba uzupełnić dane niezbędne do odbioru premii (szczegóły będą w otrzymanym mailu). Przekazanie nagród nastąpi do 30 czerwca 2019 r.

Dodatkowa premia 150 zł (100 zł + 50 zł)

Zakładając eKonto w ramach promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią” automatycznie możemy skorzystać z innej okazji „eKonto z premią” i zyskać 150 zł dodatkowej premii.

Aby otrzymać 100 zł należy:

 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilić je jednorazową kwotą min. 1 000 zł (może to być przelew również z naszego konta, ale z innego banku).
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać min. 5 transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę w punktach stacjonarnych.

Aby otrzymać 50 zł należy spełnić te same warunki (przelew + 5 transakcji) w kolejnym miesiącu.

Przykładowo: jeśli umowa zostania zawarta w lutym, to w ciągu 7 dni od otwarcia konta należy otrzymać przelew 1000 zł i do końca marca należy dokonać pierwszych 5 transakcji. Natomiast w kwietniu należy otrzymać ponownie 1000 zł i wykonać kolejne 5 transakcji.

Wypłata premii nastąpi w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.


2,5% na koncie oszczędnościowym Moje cele

Dodatkowo, nagrodą w promocji jest również promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym „Moje cele” w wysokości 2,5% do kwoty 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązywać będzie od dnia otwarcia rachunku do 30 września 2019 r. Będzie naliczane w każdym miesiącu w którym suma wpływów w miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten będzie sprawdzany ostatniego dnia roboczego każdego miesiąca na wszystkich rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo -rozliczeniowym.


eKonto w mBanku

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo),
 • 0 zł za kartę, jeśli wykona się jedną transakcję w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie pobrana opłata 7 zł.
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju pod warunkiem wypłaty w kwocie minimum 100 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 1,30 zł.

Tabela opłat i prowizji
„Regulamin Promocji „eKonto z premią – IV edycja”
Regulamin akcji promocyjnej „Twoje Konto z Bonusem i Premią”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum