Strona startowa » Konta osobiste » 200 zł za wpływy + 80 zł w programie poleceń w Santander Bank Polska

200 zł za wpływy + 80 zł w programie poleceń w Santander Bank Polska

200 zł za wpływy Santander bank Polska

W Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) trwa kolejna edycja promocji, w której za założenie konta osobistego i zapewnienie wpływu wynagrodzenia otrzymać można premię 200 zł w gotówce. Dodatkowo, jeśli konto będzie założone z polecenia to otrzyma się dodatkowo 80 zł. Są to dwie oddzielne promocje, ale można je ze sobą połączyć.

200 zł za wpływ wynagrodzenia

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 kwietnia 2018 r. nie posiadały ani nie współposiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Jeśli spełniamy ten warunek to do 30 kwietnia 2019 r. należy:

 • Złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą i usługami bankowości elektronicznej na dedykowanej stronie promocji.
 • Zawrzeć umowę.
 • Złożyć poprzez bankowość elektroniczną (Twoje sprawy -> Dane osobowe i pełnomocnictwa -> Przenieś do nas wynagrodzenie) lub infolinię dyspozycję przekazywania wynagrodzenia.

Po złożeniu dyspozycji należy zapewnić wpływ na konto, rozumiany jako:

„wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”

Za 4 pierwsze miesiące, w których nastąpi wpływ, otrzyma się bonus w wysokości 50 zł. Czyli łącznie zyskać można 200 zł. Premie będą wpływały na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otrzymało się wynagrodzenie.

80 zł w programie poleceń

Aktualizacja: Promocja „Polecam mój bank” dobiegła końca, ale obecnie trwa jej III edycja

Aby skorzystać z programu poleceń i otrzymać dodatkowo 80 zł należy nie posiadać konta w Santander Bank Polska już od 1 stycznia 2017 r. Następnie należy:

 • Do 28 lutego 2019 r. złożyć wniosek o konto na stronie banku podając kod polecającego. Jeśli nie ma kto Cię polecić możesz użyć mojego kodu polecającego 1012461813.
  • We wniosku należy podać numer telefonu komórkowego do kontaktu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. A także zgodę na ujawnienie polecającemu informacji niezbędnych do uzyskania nagrody.
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub do bankowości internetowej.
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta dokonać transakcji kartą lub Blikiem na kwotę min. 200 zł.

Nagroda wpłynie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniło się warunki promocji.


Konto Jakie Chcę

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku – bezwarunkowo.
 • Opłata za kartę zależna jest od wyboru wariantu:
  • 0 zł w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • 0 zł w przypadku wykonania płatności kartą na kwotę min. 500 zł, w przeciwnym razie 5 zł lub
  • stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK a 5 zł za każdą wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce (można wykupić za 7 zł pakiet bezpłatnych bankomatów w Polsce). Natomiast osoby do 26 lat mają darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
 • 0 zł za smsKody.

Regulamin promocji „200 zł za konto z wynagrodzeniem II edycja”
Regulamin promocji „Polecam mój Bank- edycja II”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum