Strona startowa » Konta osobiste » Premia 100 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao SA

Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Premia 100 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao SA

100 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao SA

Od kilku dni trwa promocja konta osobistego w Banku Pekao SA w której do zgarnięcia jest bonus 100 zł. Jeśli chodzi o ten bank, to promocje tego typu to rzadkość, więc tym bardziej należy skorzystać z okazji i zgarnąć premię. Dodatkowo można otrzymać 3% na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 30 000 zł na 6 miesięcy.

Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia a okres karencji krótki. Z promocji mogą skorzystać już osoby, które w okresie od 1 lipca 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. nie posiadały (lub współposiadały) rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej. Natomiast gdy w tym okresie posiadało się jeden z tych produktów to suma średnich miesięcznych sald nie może przekraczać 50 zł.

A średnie miesięczne saldo jest rozumiane jako „suma sald danego rachunku płatniczego lub danego rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej według ich stanów na koniec poszczególnych dni danego miesiąca kalendarzowego podzielona przez liczbę dni tego miesiąca, w którym Uczestnik posiadał ten rachunek.”

Aby otrzymać 100 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA należy:

 • Do 30 kwietnia 2019 r. zawrzeć umowę o konto osobiste wraz z kartą lub usługą bankowości internetowej Pekao24 uprawniającą do korzystania z aplikacji banku PeoPay.
  • Umowę należy podpisać w oddziale. Ale wcześniej warto wysłać formularz kontaktowy w celu umówienia się na spotkanie w banku na konkretną godzinę.
  • AKTUALIZACJA: Bank wprowadził możliwość zawarcia umowy online na stronie banku.
 • Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł.
 • Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay.

Za spełnienie powyższych warunków otrzyma się premię 100 zł w gotówce. Wpłynie ona na konto na koniec trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa.

Konto Oszczędnościowe

Chętni mogą razem z kontem osobistym założyć również Konto Oszczędnościowe. Jest ono oprocentowane na 3% do kwoty 30 000 zł na 180 dni. Jego prowadzenie jest bezpłatne.

Konto Przekorzystne

 • 0 zł za konto i kartę, jeśli w poprzednim miesiącu otrzyma się wpływ na konto jednorazowo 500 zł i dokona się co najmniej jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay, w przeciwnym razie opłata wyniesie 6 zł za konto i 3 zł za kartę.
  • Dla osób do 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej.
 • 0,20 zł za każdy SMS autoryzujący dyspozycje składane w Pekao24.
  • W przypadku autoryzacji za pomocą aplikacji nie ma opłat.

Regulamin Promocji „3% na Koncie Oszczędnościowym lub na Koncie Oszczędnościowym Premium”
Regulamin Promocji „100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego”.

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum