Strona startowa » Banki » Citibank » Gratis smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmową kartę kredytową w Citibanku

Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Gratis smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmową kartę kredytową w Citibanku

smartfon Xiaomi Redmi 6a karta kredytowa w Citibanku

W Citibanku ponownie można otrzymać telefon za wyrobienie karty kredytowej. Tym razem za spełnienie warunków otrzyma się Xiaomi Redmi 6A (2GB/16GB, z pełnoekranowym wyświetlaczem 5.45” oraz aparatem 14MP o wartości 449 zł). W promocji nie ma żadnych ograniczeń co do puli nagród. Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma nagrodę.

W ramach promocji wnioskuje się o kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów. A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. 

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać smartfon Xiaomi Redmi 6a należy:

 • Do 24 kwietnia 2019 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.
  • Należy również wyrazić zgody marketingowe i handlowe.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

 • Do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
 • Do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min.1500 zł.

Nagroda – smartfon Xiaomi Redmi 6a

O przyznaniu nagrody zostanie się poinformowanym poprzez wiadomość w bankowości internetowej, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Następnie w ciągu 60 dni otrzyma się kurierem telefon. I do momentu jego przyznania należy mieć aktywną kartę kredytową.

Smartfon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia.


Karta Simplicity

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić podstawowe kryterium kryterium dochodowości. Czyli o kartę mogą starać się osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


W Citibanku dostępna jest również alternatywna promocja, w której otrzymać można 400 zł na Karcie Moja Biedronka.


Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum