Strona startowa » Banki » Citibank » 400 zł na karcie Moja Biedronka za darmową kartę kredytową w Citibanku

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

400 zł na karcie Moja Biedronka za darmową kartę kredytową w Citibanku

400 zł na karcie Moja Biedronka citibank

Tym razem w Citibanku do zgarnięcia jest 400 zł jako środki na karcie Moja Biedronka. Będzie je można wykorzystać podczas zakupów w sklepie Biedronka. Nie ma żadnych ograniczeń co do puli nagród. Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma nagrodę.

W ramach promocji można założyć dowolną kartę kredytową. Ale najbardziej opłacalna jest karta Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów.  A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnego produktu w Citibanku. 

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać 400 zł do Biedronki należy:

 • Do 6 marca 2019 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy. Podczas rejestracji będzie trzeba podać numer aktywnej karty Moja Biedronka.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.
  • Należy również wyrazić zgody marketingowe i handlowe.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

 • Do końca 6 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
 • Do końca 6 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 1200 zł.

Nagroda – 400 zł do Biedronki

O przyznaniu nagrody zostanie się poinformowanym poprzez wiadomość w bankowości internetowej, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Następnie w ciągu 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości otrzyma się doładowanie środków na karcie Moja Biedronka. I do tego dnia należy mieć aktywną kartę kredytową, jak i kartę Moja Biedronka.

Otrzymane środki będzie można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy, licząc od dnia ich otrzymania. I będą one wielokrotnego użytku, aż do ich wyczerpania. A jednorazowa płatność środkami nie może przekroczyć 100 zł.


Karta Simplicity

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • brak opłaty za powiadomienia SMS,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić podstawowe kryterium kryterium dochodowości. Czyli o kartę mogą starać się osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka” o wartości 400 zł”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Santander

Archiwum