Strona startowa » Banki » Citibank » Premia 150 zł za darmowe Konto Internetowe Citi Priority

Październik 2018
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Premia 150 zł za darmowe Konto Internetowe Citi Priority

Citibank wprowadził kolejną promocję swojego bezpłatnego Konta Internetowego City Priority. Zarówno konto, jak i karta są bezwarunkowo darmowe. A zakładając konto w ramach promocji zyskać można premię do 150 zł. Dodatkowo tym razem również otrzymać można zwrot do 4% prowizji pobranej za przewalutowanie poleceń przelewu.

Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r. I z akcji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają i nie posiadały po 1 stycznia 2017 r. konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (również jako współposiadacze lub pełnomocnicy).

Aby otrzymać 150 zł za Konto Internetowe Citi Priority należy:

 • Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o konto wraz z kartą do tego konta.
 • Przez 5 kolejnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta):
  • otrzymywać wpływ z tytułu wynagrodzenia w kwocie co najmniej 2000 zł oraz
  • wykonywać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą.

Jeśli chodzi o wpływ z tyt. wynagrodzenia to jest tylko wykluczenie, że nie może on pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych. Natomiast co do transakcji kartą to nie ma ograniczenia co do kwoty i mogą być one wykonane zarówno w punktach stacjonarnych jak i internetowych.

Za spełnienie warunków w danym miesiącu przysługiwać będzie premia w wysokości 30 zł. Czyli łącznie uzyskać można 150 zł premii. Będzie ona wypłacana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W momencie wypłaty nagrody zarówno konto jak i karta muszą być aktywne.

Niespełnienie warunków promocji w jednym miesiącu nie wyklucza z możliwości otrzymania premii w kolejnym miesiącu.


Zwrot marży za przelewy walutowe

Dodatkowo zakładając w promocji Konto Internetowe Citi Priority otrzymywać można zwrot marży banku przy przewalutowaniu w wysokości 0,8% dla franków szwajcarskich (CHF) w dniach roboczych albo 3% w dniach weekendowych i świątecznych lub 4% wartości transakcji wymiany walut dla pozostałych walut.

Z powyższego zwrotu korzystać można przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia konta. Łączna kwota przelewów walutowych nie może przekroczyć 20 000 zł.


Konto Internetowe Citi Priority:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta oraz kartę (bez warunków).
 • 0 zł za przelewy krajowe zlecone w bankowości elektronicznej.
 • 0 zł za wypłatę z dowolnych bankomatów w Polsce, jeśli wyrazi się zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych. W przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł.

Regulamin promocji „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BNP Paribas

Archiwum