Strona startowa » Banki » Citibank » Premia do 150 zł za nowe darmowe Konto Internetowe Citi Priority

Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Premia do 150 zł za nowe darmowe Konto Internetowe Citi Priority

Premia do 150 zł za nowe darmowe Konto Internetowe Citi Priority

Citibank wprowadził do swojej oferty nowe konto osobiste: Konto Internetowe Citi Priority. I jak nazwa wskazuje, jest to internetowa wersja konta Citi Priority. W tej wersji zarówno konto, jak i karta są bezwarunkowo darmowe. A dodatkowo, zakładając konto w ramach promocji, zyskać można premię do 150 zł.

Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 3 000 sztuk promocyjnych wniosków. I z akcji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają i nie posiadały po 1 stycznia 2017 r. dowolnego produktu w Citibanku (również jako współposiadacze lub pełnomocnicy).

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji.
  • Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o konto wraz z kartą do tego konta.
 • Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzono konto:
  • otrzymać wpływ z tytułu wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1500 zł oraz
  • co najmniej raz zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online za pomocą przeglądarki internetowej na smartfonie.
 • Przez 6 kolejnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) wykonywać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą.

Nagrodą w promocji jest moneyback w postaci 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą dokonane w punktach stacjonarnych i internetowych. W pierwszym miesiącu maksymalna wysokość premii wynosi 50 zł, a w kolejnych 20 zł. Czyli łącznie uzyskać można do 150 zł premii.

Aby otrzymać maksymalną wysokość zwrotu należy w pierwszym miesiącu dokonać obrotu kartą na kwotę 1 000 zł, a w kolejnych 400 zł.  Premia będzie wypłacana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków zwrotu. W momencie wypłaty nagrody zarówno konto jak i karta muszą być aktywne.


Konto Internetowe Citi Priority:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta oraz kartę (bez warunków).
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej.
 • 0 zł za wypłatę z dowolnych bankomatów w Polsce, jeśli wyrazi się zgody na przetwarzanie danych w celach informowania o usługach banku i jego partnerów oraz na przesyłanie informacji handlowych. W przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł.

Regulamin promocji „Do 150 zł zwrotu za zakupy z nowym kontem internetowym – Citi Priority”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BNP Paribas
bank millennium

Archiwum