Strona startowa » Banki » BNP Paribas » 50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro dla aktualnych klientów BGŻ BNP Paribas

Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro dla aktualnych klientów BGŻ BNP Paribas

bgż 100 zł do Biedronki

Aktualni klienci banku BGŻ BNP Paribas mogą wziąć udział w promocji, w której premiowane są płatności mobilne Apple Pay lub Google Pay. Do zgarnięcia są 2 bony po 50 zł do wykorzystania na Allegro.pl oraz do Biedronki.

Z akcji mogą skorzystać osoby, które posiadają dowolną kartę debetową lub kredytową banku BGŻ BNP Paribas i przed dniem 23 sierpień 2018 r. nie zarejestrował żadnej karty banku w aplikacji Apple Pay ani Google Pay.

Dodatkowo ten kto brał udział w poprzednich akcjach banku ( „Wygraj z Android Pay” lub „Kupuj z Apple Pay”) jest z obecnej promocji niestety wykluczony.

Promocja potrwa do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji na stronie promocji.

Aby otrzymać pierwszy bon 50 zł do Biedronki należy:

 • Do 31 października 2018 r. zarejestrować się na stronie promocji (w formularzu należy zaznaczyć wszystkie „haczyki”).
 • Do 31 października 2018 r. dodać swoją kartę BGŻ BNP Paribas do aplikacji Apple Pay na urządzeniu z systemem iOS albo do aplikacji Google Pay na urządzeniu z Androidem.
 • W ciągu 14 dni od dodania karty do aplikacji wykonać minimum 3 transakcje Apple Pay albo Google Pay na dowolne kwoty.

Aby otrzymać drugi bon o wartości 50 zł na Allegro należy:

 • Spełnić warunki do otrzymania pierwszego bonu.
 • W miesiącu następującym po miesiącu dodania karty wykonać min. 8 transakcji Apple Pay/Google PayRównież na dowolne kwoty. I nie wliczane są tutaj transakcje wykonane w ramach uzyskania pierwszego bonu.

I jak to bywa w promocjach BGŻ PNB Paribas wykluczone są niektóre płatności z określonym MCC. Są one wskazane na końcu wpisu.

Informację o otrzymaniu pierwszego bonu otrzyma się mailowo w ciągu 25 dni od dnia od dodania karty, natomiast drugiego bonu – do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Bony (w formie kodów) zostaną wysłane SMSem w ciągu 5 dni od otrzymania informacji o zdobyciu nagrody. Kody ważne będą przez co najmniej 3 miesiące od momentu ich otrzymania.


Płatności mobilne Google Pay i Apple Pay

Płatności mobilnych można dokonywać wszędzie tam, gdzie realizowane są płatności zbliżeniowe tradycyjną kartą. Po prostu zamiast karty do terminala zbliżamy swoje urządzenie np. telefon. Aby móc korzystać z takich płatności należy ściągnąć aplikację odpowiednią do systemu i dodać kartę debetową lub kredytową.

Płatności Google Pay możliwe są urządzeniach z systemem Android w wersji nie mniejszej niż 4.4 z funkcją NFC. Natomiast płatności Apple Pay na urządzeniach z systemem iOS (iPhone 6 lub nowszego, iPhone SE, iPad Pro, iPad (5. generacji), iPad Air 2 oraz iPad mini 3 i nowszy) z funkcją NFC.


* Transakcje wyłączone z promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 4111, określający m.in. usługi transportowe,
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji „Kupuj Mobilnie”

3 komentarze

 1. Tomek pisze:

  „W miesiącu następującym po miesiącu dodania karty”
  To oznacza, że jeśli zakładałem to w październiku, to muszę zrobić w listopadzie? I będzie się do liczyło od 1 listopada?

  • promocjawbanku pisze:

   Jeśli karta została dodana w październiku to 8 transakcji należy wykonać od 1 do 30 listopada. I nie wliczają się tutaj te 3 transakcje, które muszą być wykonane jako pierwsze w ciągu 14 dni.

 2. […] mobilne w BGŻ BNP Paribas – wystarczy wykonać 11 odpowiednich transakcji – szczegóły tutaj. Wszystkich zainteresowanych nową akcją BGŻ BNP […]

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BNP Paribas
bank millennium

Archiwum