Strona startowa » Banki » Citibank » 300 zł do drogerii Hebe z darmową kartą kredytową Citi Simplicity

Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze   Sie »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

300 zł do drogerii Hebe z darmową kartą kredytową Citi Simplicity

300 zł do drogerii Hebe z darmową kartą kredytową Citi Simplicity

Kolejna promocja z darmową kartą kredytową Citi Simplicity. Tym razem otrzymać można bon o wartości 300 zł na zakupy w drogerii Hebe. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy po otrzymaniu karty kredytowej wykonać nią 10 płatności na dowolne kwoty. Nie ma również ograniczeń co do puli nagród. Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma bon do drogerii Hebe.

Z promocji mogą skorzystać  osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Posiadanie konta osobistego i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. 

Dodatkowo, aby starać się o kartę kredytową w Citibanku należy spełnić kryterium dochodowości:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać za darmo bon 300 zł do drogerii Hebe należy do 31 października 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • Zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
  • Wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty w każdym z dwóch miesięcy.
    • Do powyższych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie i transakcje zwrócone.

Za spełnienie powyższych warunków otrzyma się bon o wartości 300 zł. Nagroda zostanie przesłana poprzez bankowość internetową, w formie bonu elektronicznego do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji.

Bon do Hebe ważny będzie przez 6 miesięcy. I można będzie z niego korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków znajdujących się na nim.


Karta Simplicity

W ramach promocji można założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę. A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za powiadomienia SMS,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni,
  • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Natomiast, jeśli nie posiadamy jeszcze konta w Citibanku to warto takie założyć. I tym samym, dzięki promocji Do 400zł premii z kontem Citi Priority”, zyskać dodatkową premię w postaci 400 zł w gotówce.

A jeśli nie odpowiada nam nagroda 300 zł do Hebe to warto zapoznać się z innymi promocjami Citibanku, w których można otrzymać np. bon 500 zł do Biedronki, 400 zł do Decathlonu, 300 zł do Citi Fit, smartfon, głośnik JBL. Więcej o promocjach w Citibanku tutaj.


Regulamin promocji „300 zł na zakupy w drogeriach Hebe z Kartą Kredytową Citibank”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum