Strona startowa » Banki » Citibank » Voucher 300 zł i 20% rabatu na zakupy w Duka za konto Citi Priority w Citibanku

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Voucher 300 zł i 20% rabatu na zakupy w Duka za konto Citi Priority w Citibanku

Voucher 300 zł Duka konto Citi Priority w Citibanku

Zakładając konto osobiste w Citibanku i spełniając warunki promocji otrzyma się voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie Duka oraz 20% rabatu na kolejne zakupy. Promocja potrwa do 30 czerwca 2018 r. lub do wyczerpania puli 1000 sztuk nagród. Jeśli pula złożonych wniosków zostanie wyczerpana to dalsza możliwość wnioskowania o konto zostanie zablokowana.

Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku po 31 grudnia 2016 r. (również jako współposiadacz i pełnomocnik).

W promocji mogą wziąć również aktualni klienci banku, którzy posiadają już kartę kredytową. A nawet takie osoby mają łatwej, gdyż posiadanie karty kredytowej ułatwi im spełnienie warunku bezpłatności konta.

A jeśli nie posiadasz jeszcze karty kredytowej to możesz ją założyć w ramach jednej z promocji w Citibanku i zgarnąć dodatkowe bonusy np. bony o wartości 300 zł lub 500 zł czy smartfon.

Aby wziąć udział w promocji z voucherem do sklepu Duka należy do 30 czerwca 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o konto wraz z kartą do tego konta.

Następnie należy:

 • Do 31 lipca 2018 r. zawrzeć z Citibankiem umowę o prowadzenie konta Citi Priority.
 • Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta zalogować się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online za pomocą przeglądarki internetowej na smartfonie.
 • Przez dwa pierwsze miesiące następujące po miesiącu w którym otwarto konto wykonać co najmniej po dwie płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie.
  • Płatności kartą muszą być wykonane w punktach stacjonarnych (internetowe są niestety wykluczone).
 • Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w  którym otwarto konto spełnić jeden z poniższych warunków:
  • utrzymać średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł łącznie na wszystkich rachunkach/lokatach w banku lub
  • zasilić konto łączną kwotą min 5000 zł (przelew/przelewy muszą pochodzić z innego banku).

Za spełnienie powyższych warunków otrzyma się voucher o wartości 300 zł do sklepu Duka oraz kod rabatowy uprawniający do 20% zniżki na nieprzecenione produkty marki Duka w sklepach stacjonarnych i online. Nagrody otrzyma się poprzez bankowość internetową, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniło się warunki promocji. Voucher będzie ważny do 31 grudnia 2018 r., natomiast kod rabatowy do 31 sierpnia 2018 r.


Konto Citi Priority w Citibanku:

 • 30 zł za prowadzenie konta lub 0 zł pod warunkiem:
  • utrzymania średnio-miesięcznego salda na rachunkach ( w tym lokaty) w wysokości minimum 30 000 zł lub
  • sumy wpływów na konto w wysokości minimum 5 000 zł miesięcznie oraz posiadania minimum jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny) – przelew musi pochodzić z obcego banku i może to być kilka przelewów np. po przelaniu i zaksięgowaniu 1000 zł robimy przelew zwrotny i przelewamy ponownie i tak 5 razy.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej do konta.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce.
 • 0 zł za szybkie wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.

Aby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów należy również pamiętać o tym, żeby nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


W Citibanku trwa również inna promocja, w której za założenie konta otrzymać można 400 zł w gotówce. Warunki promocji są tutaj nieco trudniejsze do spełnienia, ale za to nagrodą jest premia pieniężna, a nie voucher. Więcej o promocji z premią 400 zł we wpisie TUTAJ.


Regulamin promocji „300 zł na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum