Strona startowa » Banki » Citibank » Głośnik JBL Flip 3 z darmową kartą kredytową Simplicity w Citibanku

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Głośnik JBL Flip 3 z darmową kartą kredytową Simplicity w Citibanku

Simplicity w Citibanku głośnik jbl

Kolejna promocja w Citibanku. Tak więc, jest w czym wybierać. Bonusy za założenie darmowej karty kredytowej są zróżnicowane. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Tym razem zakładając kartę kredytową w Citibanku otrzymać można głośnik JBL Flip 3.

Z promocji mogą skorzystać  osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Posiadanie konta osobistego i innych produktów w banku nie wyklucza z udziału w promocji. Nie ma również ograniczeń co do puli nagród. Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma głośnik JBL Flip 3.

Dodatkowo, aby starać się o kartę kredytową w Citibanku należy spełnić kryterium dochodowości:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać za darmo głośnik JBL Flip 3 należy do 4 września 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • Zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
  • Wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 1000 zł.
    • Do powyższych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie i transakcje zwrócone.

Za spełnienie powyższych warunków otrzyma się głośnik JBL Flip 3. Bank wycenia jego wartość na 359 zł. Informacja o zdobyciu nagrody zostanie przesłana poprzez bankowość internetową do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniło się warunki promocji. I do tego czasu należy mieć aktywną kartę. Natomiast głośnik otrzyma się w ciągu 30 dni od otrzymania powyższej wiadomości.

głośnik JBL Flip 3 specyfikacja


Karta Simplicity w Citibanku

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za powiadomienia SMS,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni,
  • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Natomiast, jeśli nie posiadamy jeszcze konta w Citibanku to warto takie założyć. I tym samym, dzięki promocji Do 400 zł premii z kontem Citi Priority”, zyskać dodatkową premię w postaci 400 zł w gotówce.

A jeśli wolimy inne nagrody to warto zapoznać się z pozostałymi promocjami w Citibanku, w których można otrzymać np. bon 500 zł do Biedronki, 300 zł do Morele.net, 300 zł do Citi Fit, smartfon czy po prostu 400 zł w gotówce. Więcej o promocjach w Citibanku tutaj.


Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź głośnik JBL FLIP 3”
Tabel opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum