Strona startowa » Banki » Citibank » 400 zł w gotówce za bezpłatną kartę kredytową Simplicity w Citibanku

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

400 zł w gotówce za bezpłatną kartę kredytową Simplicity w Citibanku

400 zł w gotówce Simplicity w Citibanku

Zakładając bezpłatną kartę kredytową w Citibanku tym razem otrzymać można 400 zł w gotówce a nie w postaci bonów. Z promocji mogą skorzystać  osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Posiadanie konta osobistego i innych produktów w banku nie wyklucza z udziału w promocji. Nie ma również ograniczeń co do puli nagród. Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma premię 400 zł.

Dodatkowo, aby starać się o kartę kredytową w Citibanku należy spełnić kryterium dochodowości:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać za darmo premię 400 zł w gotówce należy do 13 września 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • Zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
 • Wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty w miesiącu.
  • Do powyższych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie i transakcje zwrócone.

Za spełnienie powyższych warunków otrzyma się premię 300 zł. Dodatkowe 100 zł otrzyma się jeśli spełni się również poniższy warunek: 

 • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.
  • Do powyższych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie i transakcje zwrócone.

Premie zostaną wypłacone na rachunek karty kredytowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono warunki promocji. I do tego czasu należy mieć aktywną kartę. Bank standardowo od nadpłaty na karcie powyżej 200 zł pobiera opłatę, ale w przypadku wypłaty nagrody nie będzie ona pobrana.


Karta Simplicity

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • brak opłaty za powiadomienia SMS,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Natomiast, jeśli nie posiadamy jeszcze konta w Citibanku to warto takie założyć. I tym samym, dzięki promocji trwającej do 31 lipca Do 400zł premii z kontem Citi Priority”, zyskać dodatkową premię w postaci 400 zł w gotówce.

A jeśli wolimy nagrody w postaci bonów to warto zapoznać się z innymi promocjami Citibanku, w których można otrzymać np. bon 500 zł do Biedronki, 400 zł Decathlon, 300 zł do Hebe, 300 zł do Citi Fit albo smartfon czy głośnik JBL. Więcej o promocjach w Citibanku tutaj.


Regulamin promocji „Do 400 zł z Kartą Kredytową Citibank”
Tabel opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BNP Paribas

Archiwum