Strona startowa » Banki » Citibank » Bony do Decathlonu o wartości 400 zł z darmową kartą kredytową Citibank

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Bony do Decathlonu o wartości 400 zł z darmową kartą kredytową Citibank

Bony do Decathlonu citibank simplicity

Kolejna promocja karty kredytowej w Citibanku. Tym razem otrzymać można bony o wartości 400 zł na zakupy w sklepie Decathlon. Standardowo w ramach promocji można założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę. A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

Z promocji mogą skorzystać  osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Posiadanie konta osobistego i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Nie ma również ograniczeń co do puli nagród. Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma bony do Decathlonu.

Dodatkowo, aby starać się o kartę kredytową w Citibanku należy spełnić kryterium dochodowości:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto –  minimum 2500 zł.”

Jak widać, bank obniżył wymagany wiek. Dotychczas było to 21 lat, a w przypadku firm – 25 lat. Teraz jest w obu przypadkach 18 lat.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać za darmo bony do Decathlonu należy do 28 sierpnia 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • Zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
  • Wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty w jednym miesiącu.
    • Do powyższych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie i transakcje zwrócone.

Za spełnienie powyższych warunków otrzyma się bon o wartości 300 zł. Natomiast jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykona się transakcje na łączna kwotę min. 2000 zł otrzyma się dodatkowo bon o wartości 100 zł.

Nagroda/nagrody zostaną przesłane w formie bonu elektronicznego do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. I zostaną one przesłane poprzez bankowość internetową.

Bony do Decathlonu ważne będą przez 12 miesięcy. Można z nich będzie korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków znajdujących się na nich. I można nimi płacić zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym.


Karta Simplicity

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za powiadomienia SMS,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni,
  • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Natomiast, jeśli nie posiadamy jeszcze konta w Citibanku to warto takie założyć. I tym samym, dzięki promocjiDo 400zł premii z kontem Citi Priority”, zyskać dodatkową premię w postaci 400 zł w gotówce.

A jeśli nie odpowiada nam nagroda 400 zł do Decathlonu to warto zapoznać się z innymi promocjami Citibanku, w których można otrzymać np. bon 500 zł do Biedronki, 300 zł do Morele.net, 300 zł do Citi Fit, smartfon. Więcej o promocjach w Citibanku tutaj.


Regulamin promocji „Do 400 zł na zakupy w Decathlon z Kartą Kredytową Citibank”
Tabel opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum