Strona startowa » Banki » Citibank » 500 zł do Biedronki za darmową kartę kredytową w Citibanku (krótki okres karencji) + 400 zł za konto

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

500 zł do Biedronki za darmową kartę kredytową w Citibanku (krótki okres karencji) + 400 zł za konto

bony do biedronki citibank simplicity

W Citibanku pojawiła się kolejna promocja karty kredytowej. Tym razem otrzymać można bony do Biedronki o łącznej wartości 500 zł. I jest też bardzo dobra wiadomość dla klientów powracających. W końcu bank skrócił karencję i z promocji mogą skorzystać już osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Posiadanie konta osobistego i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Nie ma również ograniczeń co do puli nagród. Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma bony do Biedronki.

W ramach promocji należy założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów.  A po otrzymaniu nagród można z niej zrezygnować.


Natomiast, jeśli nie posiadamy jeszcze konta w Citibanku to warto takie założyć. I tym samym zyskać dodatkową premię w postaci 400 zł w gotówce, dzięki promocjiDo 400zł premii z kontem Citi Priority”. – promocja zakończona


Aby wziąć udział w promocji i otrzymać za darmo bony do Biedronki należy do 14 sierpnia 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy:

  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
  • Przez 10 kolejnych miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, wykonywać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 1000 zł.
    • Do powyższych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie i transakcje zwrócone.

Nagrody – bony 500 zł do Biedronki

Za każdy miesiąc w którym dokona się transakcji na kwotę min. 1000 zł otrzyma się bon o wartości 50 zł. Co łącznie daje 500 zł. I zgodnie z regulaminem:

„Brak spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania Nagrody w jednym z 10 miesięcy w okresie, za który wypłacana jest Nagroda, nie pozbawia Uczestnika z prawa do otrzymania Nagrody za miesiąc kolejny. „

Nagrody będą przekazywane w formie bonu elektronicznego (kodu) do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Bony zostaną przesłane poprzez bankowość internetową.

Każdy bon ważny będzie przez 6 miesięcy. I będzie on wielokrotnego użytku, aż do wyczerpania dostępnych na nim środków.

Aby skorzystać z takiego bonu należy okazać kasjerowi otrzymany kod. A ten wprowadza go na kasie jako „kolejny produkt”. Saldo środków z bonu będzie wydrukowane na rachunku, który otrzymamy po zakupach z jego wykorzystaniem. Tak więc łatwo będzie nam kontrolować ilość pozostałych na nim środków.


Karta Simplicity

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za powiadomienia SMS,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni,
  • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić podstawowe kryterium kryterium dochodowości. Czyli o kartę mogą starać się osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Regulamin promocji „Do 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum