Strona startowa » Banki » Citibank » 400 zł w gotówce za konto Citi Priority w Citibanku

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

400 zł w gotówce za konto Citi Priority w Citibanku

400 zł w gotówce konto Citi Priority Citibank

W Citibanku pojawiła się kolejna edycji promocji, dzięki której można otrzymać premię za konto Citi Priority. Do zgarnięcia jest 100 zł za wpływ na konto i do 300 zł jako moneyback. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku po 1 stycznia 2017 r. i ograniczona jest do pierwszych 1000 osób, które złożą wniosek o konto. Jeśli pula złożonych wniosków zostanie wyczerpana to dalsza możliwość wnioskowania zostanie zablokowana.

W promocji mogą wziąć również aktualni klienci banku, którzy posiadają już kartę kredytową. A nawet takie osoby mają łatwej, gdyż posiadanie karty kredytowej ułatwi im spełnienie warunku bezpłatności konta. 

A jeśli nie posiadasz jeszcze karty kredytowej to można ją założyć w ramach jednej z promocji w Citibanku i zgarnąć dodatkowe bonusy np. bony o wartości 300 zł czy smartfon.

Aby wziąć udział w promocji z premią 400 zł należy do 31 lipca 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o konto wraz z kartą do tego konta. Podczas składania wniosku będzie trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych droga elektroniczną.

Następnie należy:

  • Do 30 sierpnia 2018 r. zawrzeć z Citibankiem umowę o prowadzenie konta Citi Priority.
  • Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta zalogować się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub bankowości mobilnej.

Premia 100 zł

Ta premia przysługuje za zapewnienie wpływu na konto. W tym celu należy osiągnąć łączne dzienne saldo na wszystkich kontach w Citibanku w wysokości min. 5 000 zł, czyli na koncie przez co najmniej 1 dzień musi znajdować się ta kwota. Przelew/y muszą pochodzić z innego banku (ale może to być również nasze konto).

Warunek ten musi zostać spełniony do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta. Natomiast premia zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniło się ten warunek. Czyli przykładowo: w maju nastąpiło podpisanie umowy, w czerwcu wpływ na konto a do końca lipca wpłynie premia.

300 zł premii w formie 5% moneybacku

Nagrodą w promocji jest również moneyback w postaci 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą w ciągu 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od następnego miesiąca po otwarciu konta). Maksymalna miesięczna wysokość premii wynosi 50 zł, co przez 6 miesięcy da maksymalnie 300 zł premii.

Aby zwrot został naliczony należy wykonać w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą w punktach stacjonarnych (internetowe są niestety wykluczone). Natomiast, żeby otrzymać maksymalną wysokość zwrotu należy dokonać obrotu na kwotę 1 000 zł. Premia będzie wypłacana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków zwrotu.

<<< Zgarnij premię 400 zł za konto Citi Priority >>>


Konto Citi Priority w Citibanku:

  • 30 zł za prowadzenie konta lub 0 zł pod warunkiem:
    • utrzymania średnio-miesięcznego salda na rachunkach ( w tym lokaty) w wysokości minimum 30 000 zł lub
    • sumy wpływów na konto w wysokości minimum 5 000 zł miesięcznie oraz posiadania minimum jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny) – przelew musi pochodzić z obcego banku i może to być kilka przelewów np. po przelaniu i zaksięgowaniu 1000 zł robimy przelew zwrotny i przelewamy ponownie i tak 5 razy.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej do konta.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce.
  • 0 zł za szybkie wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.

Aby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów należy również pamiętać o tym, żeby nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Regulamin promocji „Do 400zł premii z kontem Citi Priority – edycja III”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum