Strona startowa » Banki » Citibank » 300 zł na zakupy w CityFit z bezpłatną kartą kredytową Citibank

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

300 zł na zakupy w CityFit z bezpłatną kartą kredytową Citibank

300 zł na zakupy w CityFit citibank

Kolejna promocja karty kredytowej w Citibanku. Do zgarnięcia jest bon o wartości 300 zł na zakupy w CityFit. Wystarczy wykonać 10 transakcji kartą.

W ramach promocji można założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów.  A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

Z promocji mogą skorzystać  osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Posiadanie konta osobistego i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Nie ma również ograniczeń co do puli nagród. Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma bon do CityFit.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać za darmo 300 zł na zakupy w CityFit należy do 22 sierpnia 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy:

  • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
  • Przez dwa kolejne miesiące następujące po miesiącu zawarcia umowy wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty w każdym z tych miesięcy (czyli łącznie 10 transakcji).
    • Do powyższych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie i transakcje zwrócone.

Nagroda zostanie przesłana w formie bonu elektronicznego do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. I zostanie on przesłany poprzez bankowość internetową. Po jego otrzymaniu nie ma obowiązku dalszego utrzymywania karty kredytowej.

Voucher ważny będzie do 31 grudnia 2018 r. I może być wykorzystany tylko jednorazowo podczas zakupów za min. 300,01 zł. Ale zanim się z niego skorzysta, należy go aktywować tutaj.


Karta Simplicity

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za powiadomienia SMS,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni,
  • zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Aby otrzymać taką kartę należy spełnić podstawowe kryterium dochodowości. Czyli o kartę mogą starać się osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Żeby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów, to mając już kartę należy pamiętać o tym, aby spłacić ją w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


A jeśli nie odpowiada nam nagroda 300 zł do City Fit to warto zapoznać się z innymi promocjami Citibanku, w których można otrzymać np. bon 500 zł do Biedronki, 300 zł do Morele.net, smartfon. Więcej o promocjach w Citibanku tutaj.


Regulamin promocji „300 zł do City Fit z Kartą Kredytową Citibank”
Tabel opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum