Strona startowa » Banki » Citibank » Załóż bezpłatną kartę Simplicity w Citibanku a otrzymasz za darmo telefon LG K4

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Załóż bezpłatną kartę Simplicity w Citibanku a otrzymasz za darmo telefon LG K4

za darmo telefon LG K4 Citibank Simplicity

Kolejna promocja w Citibanku. Do zgarnięcia jest telefon LG K4 dual sim. Spełniając warunki promocji otrzyma się go zupełnie za darmo, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Akcja potrwa do 25  lipca 2018 r. I nie ma ograniczeń co do puli nagród.

W ramach promocji należy założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów. A po otrzymaniu nagrody można z niej zrezygnować.

W promocji mogą brać udział osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank oraz które spełniają kryterium dochodowości, czyli osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać za darmo telefon LG K4 należy do 25 lipca 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Podczas składania wniosku będzie trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych droga elektroniczną.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle kurierem umowę do podpisu. Do umowy (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy:

  • aktywować otrzymaną kartę,
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile,
  • przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty w każdym z tych miesięcy.

Citibank poinformuje uczestników promocji o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Wiadomość ta zostanie wysłana poprzez bankowość internetową. Natomiast nagroda – Smartfon LG K4 dual sim zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera w ciągu 30 dni od daty powyższego powiadomienia. Po otrzymaniu smartfona nie ma obowiązku dalszego utrzymywania karty kredytowej.

Telefon podlega 24-miesięcznej gwarancji realizowanej na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który otrzyma się razem z telefonem.

simplicity w citibanku  specyfikacja telefonu lg k4


Aby nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów należy pamiętać o tym, żeby spłacić kartę w terminie bezodsetkowym. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.


Karta kredytowa Simplicity to:

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za powiadomienia SMS,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni.

Regulamin promocji „Telefon LG K4 dual sim z Kartą Kredytową Citibank”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum