Strona startowa » Banki » Citibank » Telefon LG K8 dla poleconego i 100 zł dla polecającego kartę kredytową w Citibanku

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Telefon LG K8 dla poleconego i 100 zł dla polecającego kartę kredytową w Citibanku

100 zł dla polecającego telefon lg Citibank

Pojawiła się kolejna edycja programu poleceń kart kredytowych w Citibanku. Osoba polecająca otrzyma 100 zł, natomiast osoba polecana telefon LG K8. W ramach promocji można założyć bezwarunkowo darmową kartę kredytową Simplicity.

Promocja potrwa do 31 lipca 2018 r. I nie ma tutaj ograniczeń co do puli nagród. Każdy kto weźmie udział w promocji i spełni jej warunki otrzyma za darmo telefon LG K8 a osoba polecająca premię 100 zł.

Osoba polecająca:

Może być nią osoba, która w chwili przystąpienia do promocji posiada przynajmniej jedną główną kartę kredytową w Citibanku. W celu polecenia kogoś, należy tylko wypełnić do 31 lipca 2018 r. formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Jeśli osoba, którą poleciliśmy spełni warunki promocji to otrzyma się nagrodę za polecenie w wysokości 100 zł. O jej przyznaniu zostanie się powiadomionym poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki promocji. Nagroda wpłynie na rachunek karty do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otrzymało się powyższe powiadomienie.

Osoba polecona:

Aby być osobą poleconą nie można posiadać żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2015 r. i nie można być w trakcie wnioskowania o taką. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego przez osobę polecającą, zadzwoni do osoby poleconej pracownik Citibanku, w celu potwierdzenia danych osoby polecającej i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Osoba polecona otrzyma telefon LG K8 jeśli:

 • W momencie wnioskowania o kartę upoważni bank do przekazania informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia warunków:
  • poleconemu, aby mógł otrzymać 100 zł oraz
  • firmie „Świat Telefonów” w celu przekazania nagrody (telefonu).
 • Otrzyma i aktywuje kartę kredytową.
 • Wykona transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 2000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie).
 • Również w tym terminie zaloguje się co najmniej raz w systemie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

O spełnieniu warunków i otrzymaniu nagrody, czyli telefonu LG K8 zostanie się powiadomionym poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniło się warunki promocji. Natomiast telefon zostanie wysłany w ciągu 30 dni od daty powyższego powiadomienia.

Telefon podlega 24-miesięcznej gwarancji realizowanej na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który otrzyma się razem z telefonem. Bank wycenia telefon na 439 zł.

lg k8 specyfikacja citibank

Karta Kredytowa w Citibanku

 • Standardowo o karty kredytowe w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1200 zł miesięcznie netto.
 • Do umowy o kartę (ewentualnie wcześniej mailowo jako skan) będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).
 • W ramach promocji należy założyć kartę kredytową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Nie ma tutaj żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę, a jeśli spłacimy ją w terminie bezodsetkowym to również nie poniesiemy żadnych kosztów. W przeciwnym razie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10,47%, co w porównaniu do innych kredytów i tak jest niskie. Należy również nie korzystać z dodatkowych usług jakie może zaproponować pracownik banku np. płatna usługa CitiPhone albo nośnik zbliżeniowy.
 • Po otrzymaniu nagrody z karty można zrezygnować.

Aby skorzystać z programu poleceń karty kredytowej w Citibanku musi być osoba polecana i polecająca. Jeśli nie ma kto Cię polecić, a chciałbyś skorzystać z promocji, napisz na promocjawbanku@gmail.com. Przypominam również, że w Citibanku są dostępne inne promocje, w których można otrzymać np. bon 300 zł na Allegro lub 300 zł do grupy sklepów morele.net. Więcej o promocjach w Citi tutaj.


Regulamin promocji „Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank – edycja Kwiecień 2018”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum