Strona startowa » Banki » Credit Agricole » Do 350 zł w Credit Agicole za nowe Konto dla Ciebie + 3% na koncie oszczędnościowym

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Do 350 zł w Credit Agicole za nowe Konto dla Ciebie + 3% na koncie oszczędnościowym

Konto dla Ciebie Credit Agricole

Credit Agricole zaktualizował swoją ofertę. Zniknęły stare konta osobiste, a w zamian pojawiło się nowe Konto dla Ciebie. I w związku z tym bank uruchomił promocję „Korzyści dla Ciebie”, w której do zgarnięcia jest do 300 zł. Dodatkowo zakładając nowe konto można skorzystać z programu poleceń i zyskać jeszcze 50 zł. A dla oszczędzających czeka również Konto Oszczędnościowe i to na 3% do kwoty 100 000 zł.

Promocja potrwa do 31 lipca 2018 r. I mogą z niej również skorzystać byli klienci banku, którzy niedawno zamknęli konto. Gdyż okres karencji jest wyjątkowo krótki. A mianowicie w promocji mogą wziąć udział osoby, które na dzień rozpoczęcia promocji tj. 10 kwietnia 2018 r. nie posiadały konta w Credit Agricole.

W promocji „Korzyści dla Ciebie” mamy do wybory 3 rodzaje premii:

 • 100 zł lub 200 zł za przeniesienie konta.
 • Do 300 zł zwrotu za opłacane rachunki.
 • Do 300 zł jako 50 % premii z CAsaver.

Aby skorzystać z promocji należy do 31 lipca 2018 r.

 • Złożyć wniosek o konto.
 • Przystąpić do promocji czyli wskazać rodzaj wybranej premii.
 • Zawrzeć umowę o konto.
 • Zadeklarować stały wpływ na konto oraz złożyć zlecenie przekazywania środków.
  • Wpływ na konto rozumiany jest jako suma wpłat gotówkowych i przelewów z innych banków dokonanych na konto w Credit Agricole.
  • Zlecenie przekazywania środków to dokument, w którym tylko deklaruje się kwotę wpływów.
 • Złożyć wniosek z pełnomocnictwem (dotyczy wyłącznie osób, które wybiorą premię za przeniesienie konta).
  • Jest to wniosek o przeniesienie rachunku z innego banku do Credit Agricole. Dzięki niemu bank sam w naszym imieniu zajmie się zamknięciem starego konta.
  • Należy pamiętać, że podpis na wniosku i pełnomocnictwie musi być zgodny ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

Premia za przeniesienie konta – 100 lub 200 zł

Jeśli wybierzemy ten rodzaj premii to będzie trzeba złożyć wspomniany już wniosek z pełnomocnictwem. We wniosku będzie trzeba wskazać m.in. nazwę banku i konto jakie ma być przeniesione a także dane instytucji przekazującej wynagrodzenie. Wysokość premii zależna będzie od wartości wpływów na konto przez 3 kolejne miesiące:

 • 100 zł – przy wpływach min. 1 000 zł lub
 • 200 zł – przy wpływach min. 3 000 zł.

Wpływy na konto nie muszą być koniecznie naszym wynagrodzeniem. Mogą to być wpłaty gotówkowe lub przelewy z innego banku.

Pierwszy wpływ na konto musi nastąpić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta w Credit Agricole. Wypłata premii nastąpi najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu ostatniego z trzech wpływów.

Zwrot za opłacane rachunki – do 300 zł

Za opłacanie z konta osobistego stałych rachunków za gaz, energię elektryczną, wodę, telewizję kablową i satelitarną, internet, telefon komórkowy i/lub stacjonarny możemy uzyskać premię do 300 zł w ciągu 12 miesięcy.

Przed pierwszą płatnością należy w bankowości internetowej zdefiniować odbiorcę/odbiorców płatności oraz przedstawić bankowi do wglądu rachunki lub faktury (osobiście w banku lub poprzez dedykowaną stronę). Po to, aby bank wiedział, że faktycznie są one wystawione na nasze lub współmałżonka nazwisko oraz na nasz adres zamieszkania lub do korespondencji, który podaliśmy w banku.

Dodatkowo w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc dokonania płatności za media musi nastąpić wpływ na konto min. 1000 zł.

Płacąc rachunki otrzymamy 5% od wartości zapłaconej kwoty. Z tej formy premii można korzystać przez 12 miesięcy. Aby wykorzystać maksymalny zwrot czyli 300 zł, łącznie musimy mieć rachunki na kwotę 6000 zł.

Premia wpłynie na konto natychmiast po dokonaniu płatności za media.

50 % premii z CAsaver – do 300 zł

Premia ta związana jest z płatnościami kartą wydaną do konta. Jeśli wybierzemy ten rodzaj premii to należy włączyć usługę CAsaver. Polega ona na tym, że płacąc kartą, za każdym razem na nasz Rachunek Oszczędzam, wpływa kwota z zaokrąglenia transakcji. Do wyboru mamy zaokrąglenia do 0,50 zł, 1 zł lub 5 zł.

Przykładowo, jeśli wybierzemy zaokrąglenie kwot do 5 zł to płacąc 11 zł w sklepie, kwota jest zaokrąglona do 15 zł. Różnica 4 zł zostanie przelana na Rachunek Oszczędzam, dodatkowe 2 zł (czyli 50%) bank doda nam do konta w ramach promocji. Jest to sposób na pewien rodzaj oszczędzania.

Tak więc, w ramach promocji bank dołoży 50% do tego co sami zaoszczędzimy na Rachunku Oszczędzam, ale nie więcej niż 25 zł miesięcznie, co daje 300 zł przez 12 miesięcy.

Kwota, którą musimy wydać na zakupy w sklepie, aby uzyskać całą premię zależy od wyboru kwoty zaokrąglenia oraz liczby i kwot wykonywanych transakcji.

Aby jednak otrzymać premię należy w poprzednim miesiącu zapewnić wpływ w wysokości co najmniej 1000 zł oraz dokonać transakcji kartą na kwotę 300 zł.

Premia wypłacana jest na koniec każdego miesiąca.

Program poleceń – 50 zł

Zakładając konto w Credit Agricole można skorzystać dodatkowo z programu poleceń. Dzięki niemu osoba polecana i polecająca mogą otrzymać po 50 zł. A to dlatego, gdyż promocja „Korzyści dla Ciebie” łączy się z programem poleceń. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że tutaj okres karencji jest już dłuższy, czyli osoba polecona nie posiadała konta w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy.

Aby kogoś polecić należy posiadać konto w Credit Agricole oraz wygenerować kod polecający na specjalnej stronie banku. Jeśli nie ma kto Cię polecić napisz na promocjawbanku@gmail.com w celu otrzymania takiego kodu.

Osoba polecona, czyli nowy klient musi podczas składania wniosku o konto podać kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku. Dodatkowo należy wyrazić zgody marketingowe i handlowe. A umowa musi być zawarta w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Następnie w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy należy spełnić jeden z warunków:

 • zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł lub
 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniło się warunki. Osoba polecająca może maksymalnie polecić 10 osób, czyli uzyskać premię 500 zł.

3% na Koncie Oszczędnościowym

Dodatkowo można również skorzystać z oferty „Na start”, w ramach której środki na Rachunku Oszczędzam będą oprocentowane na 3% w skali roku i to do kwoty aż 100 000 zł przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta.

Oprocentowanie 3% dotyczy pierwszego Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek oraz należy mieć na uwadze zapis:

„Oferta „Na start” dotyczy kont dla osób fizycznych otwartych od 10.04.2018 r. (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego oraz kont klientów, którzy przed 10.04.2018 r. byli posiadaczami kont dla osób fizycznych w Banku Credit Agricole lub otworzyli kolejne konto w okresie obowiązywania Oferty).”


W ramach promocji można założyć:

 • Konto dla Ciebie
  • 0 zł za prowadzenie konta, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, jeśli zapewni się wpływ min. 1 000 zł oraz dokona co najmniej 1 transakcji kartą lub Blikiem. W przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł za konto, 9 zł za kartę i 5 za wypłaty z bankomatów.
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
 • Konto VIP
  • 0 zł za konto jeśli zapewni się wpływ 10 000 zł lub uzyska średnie miesięczne saldo łącznie na rachunkach prowadzonych w ramach konta 200 000 zł. W przeciwnym razie opłata wyniesie 30 zł.
  • 0 zł za kartę – bezwarunkowo.
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – bezwarunkowo.
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.

Regulamin promocji „Korzyści dla Ciebie”
Regulamin Programu Poleceń II
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BNP Paribas

Archiwum