Strona startowa » Promocje bankowe » Nieaktualne » Bonus 2 x 50 zł za płatności zbliżeniowe zegarkiem z funkcją Garmin Pay

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Bonus 2 x 50 zł za płatności zbliżeniowe zegarkiem z funkcją Garmin Pay

Garmin Pay bz wbk płatności zbliżeniowe telefonem

W BZ WBK trwa promocja w której można zgarnąć łatwy bonus 2 x 50 zł za płatności zbliżeniowe. Niestety minusem jest to, że należy ich dokonać specjalnym zegarkiem z funkcją Garmin Pay. A jest to nie najtajniejszy gadżet (kosztuje ponad 1000 zł), więc mało kto taki posiada. Ale jeśli ktoś planuje taki zakup to warto skorzystać z promocji, która trwa do 30 czerwca 2018 r.

Aby otrzymać bonus za płatności zbliżeniowe zegarkiem należy:

  • Dodać kartę debetową i/lub kredytową Mastercard którą posiadamy w BZ WBK do cyfrowego portfela Garmin Pay w zegarku.
  • W miesiącu dodania karty wysłać formularz dostępny na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu dodania karty dokonać 5 transakcji zbliżeniowych zegarkiem.
  • Na dzień wypłaty nagrody mieć aktywna kartę debetową i/lub kredytową.

Nagrodą w promocji są dwie premie po 50 zł każda. Jedną otrzyma się za dokonanie 5 płatności kartą debetową a drugą za 5 płatności kartą kredytową, w zależności od tego jaką kartę posiadamy. Jeśli ma się obie, to zgarnąć można łącznie 100 zł. Bonus otrzyma się najpóźniej w trzecim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca dodania karty do cyfrowego portfela Garmin Pay.


Czym są płatności zbliżeniowe zegarkiem z funkcją Garmin Pay?

Na chwilę obecną taka funkcja dostępna jest tylko dla klientów BZ WBK posiadających kartę debetową i/lub kredytową Mastercard oraz zegarek Garmin Vivoactive 3. Płatność takim zegarkiem odbywa się podobnie jak płatność telefonem.

Na początek trzeba zainstalować aplikację mobilną Garmin Connect Mobile, dostępną na smartfony z Androidem i iOS. Następnie należy dodać do niej kartę płatniczą do mobilnego portfela i nadać PIN, po czy sparować ją z zegarkiem. Po założeniu zegarka i wprowadzeniu PIN, będzie on aktywny przez cały czas i do momentu ściągnięcia zegarka z dłoni można płacić zbliżeniowo bez konieczności ponownego wprowadzenia PIN-u. Jeśli w ciągu dnia zdejmie się zegarek, podczas kolejnej płatności ponownie będzie trzeba podać PIN do cyfrowego portfela.

Poniżej filmik jak korzystać z Garmin Pay

Źródło: www.euro.com.pl

Regulamin promocji „Za zakupy płać zegarkiem Garmin Pay i odbierz 100 zł“

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum