Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » 40 zł za 5 transakcji Google Pay (Android Pay) do wykorzystania w Google Play

40 zł za 5 transakcji Google Pay (Android Pay) do wykorzystania w Google Play

40 zł za 5 transakcji Google Pay Android Pay Google Play

Aktualizacja: Promocja została przedłużona do 31 sierpnia 2018 r.

Pojawiła się kolejna promocja, w której promowane są płatności zbliżeniowe telefonem poprzez aplikację Google Pay (dawniej Android Pay). Tym razem do zgarnięcia jest 40 zł do wykorzystania w sklepie Google Play. Aby skorzystać z promocji nie trzeba być tutaj klientem konkretnego banku. W akcji biorą udział wszystkie banki, które udostępniają płatności zbliżeniowe telefonem. Pełna lista znajduje się tutaj

Trzeba być natomiast nowym klientem Google Pay. A jest to: „osoba, która nie dokonała wcześniej żadnej transakcji z wykorzystaniem Google Pay zbliżeniowo, w aplikacjach bądź na stronach internetowych stron trzecich.”

Jeśli spełniamy ten warunek to następnie należy:

  • dodać kartę płatniczą w aplikacji Google Pay,
  • w okresie od 7 marca do 14 maja 2018 r. 31 sierpnia 2018 r. zatwierdzić zaproszenie do promocji otrzymane w aplikacji,
  • w ciągu 30 dni od potwierdzenia udziału w promocji dokonać 5 transakcji zbliżeniowych telefonem.

Do promocyjnych transakcji nie zaliczają się transakcje wykonane online w aplikacjach i serwisach, należących do Google (Google Play, YouTube itd). A jednego dnia można wykonać tylko 1 promocyjną płatność. Każda kolejna nie będzie się zaliczała. Tak więc, spełnienie warunków trzeba rozłożyć na co najmniej 5 dni.

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa o wartości 40 zł do wykorzystania w sklepie Google Play. Aby z niej skorzystać należy ją przypisać do swojego konta w Google Play do 30 czerwca 2018 r. 15 października 2018 r. poprzez link otrzymany w mailu. Otrzymany bonus będzie ważny do 30 maja 2019 r.


Aby podpiąć kartę płatniczą w Google Pay i móc z niej korzystać, niezbędne jest posiadanie urządzenia z systemem Android w wersji nie mniejszej niż 4.4 z funkcją NFC. Płatności za pomocą takiej karty można dokonywać wszędzie tam, gdzie realizowane są płatności zbliżeniowe tradycyjną kartą. Po prostu zamiast karty do terminala zbliżamy telefon.


Regulamin promocji „40 zł na zakupy w Google Play z Google Pay”

1 komentarz

  1. Karol pisze:

    Zapraszam do skorzystania z kodu na 40 zł GDXG5RW5. Nadal aktualny 🙂

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

inteligo
bank millennium

Archiwum