Strona startowa » Banki » Citibank » Premia 600 zł za konto Citi Priority w Citibanku

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Gru   Mar »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Premia 600 zł za konto Citi Priority w Citibanku

Premia 600 zł za konto Citi Priority w Citibanku

W Citibanku po raz kolejny pojawiła się promocja, dzięki której można otrzymać premię za konto Citi Priority. I to całkiem sporą, bo aż 600 zł. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku po 31 października 2016 roku i ograniczona jest do pierwszych 2500 osób, które złożą wniosek o konto.

W promocji mogą wziąć również osoby, które posiadają już kartę kredytową. A nawet ułatwi im to spełnienie warunku bezpłatności konta. 

A jeśli nie posiadasz jeszcze karty kredytowej to można ją założyć w ramach jednej z promocji w Citibanku i zgarnąć dodatkowe bonusy np. bon 300 zł do Biedronki.

Aby wziąć udział w promocji z premią 600 zł należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni) w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o konto wraz z kartą do tego konta. Podczas składania wniosku będzie trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych droga elektroniczną.

Następnie należy:

 • do 28 lutego 2018 r. zawrzeć z Citibankiem umowę (za pośrednictwem kuriera) o prowadzenie konta Citi Priority  i aktywować je.
 • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta:
  • zalogować się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub bankowości mobilnej oraz
  • osiągnąć dzienne saldo na koncie w wysokości min. 5 000 zł, czyli na koncie przez co najmniej 1 dzień musi znajdować się ta kwota. Przelew/y muszą pochodzić z innego banku.

600 zł premii w formie 5% moneybacku

Nagrodą w promocji jest moneyback w postaci 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą w ciągu 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych (z uwzględnieniem miesiąca otwarcia konta). Maksymalna miesięczna wysokość premii wynosi 50 zł, co przez 12 miesięcy da maksymalnie 600 zł premii.

Aby zwrot został naliczony należy wykonać w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą w punktach stacjonarnych lub internetowych. Natomiast, żeby otrzymać maksymalną wysokość zwrotu należy dokonać obrotu na kwotę 1 000 zł. Premia będzie wypłacana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków zwrotu.

<<< Zgarnij premię 600 zł za konto Citi Priority >>>


Konto Citi Priority w Citibanku:

 • 30 zł za prowadzenie konta lub 0 zł pod warunkiem:
  • utrzymania średnio-miesięcznego salda na rachunkach ( w tym lokaty) w wysokości minimum 30 000 zł lub
  • sumy wpływów na konto w wysokości minimum 5 000 zł miesięcznie oraz posiadania minimum jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny) – przelew musi pochodzić z obcego banku i może to być kilka przelewów np. po przelaniu i zaksięgowaniu 1000 zł robimy przelew zwrotny i przelewamy ponownie i tak 5 razy.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej do konta.
 • 0 zł za transakcje w PLN, USD, GBP, EUR – brak kosztów przewalutowania.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce.
 • 0 zł za szybkie wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.

Regulamin oferty „Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority”
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BNP Paribas

Archiwum