Strona startowa » Konta osobiste » Bon 100 zł do Decathlon i do 650 zł w gotówce w mBanku

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Gru   Mar »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Bon 100 zł do Decathlon i do 650 zł w gotówce w mBanku

Bon 100 zł do Decathlon mbank

Dzięki promocji „Zgarnij Premię z eKontem – II edycja”  do zgarnięcia jest bon o wartości 100 zł do Decathlonu oraz do 650 zł w gotówce jako zwrot za płatności kartą w ramach innej akcji „Lepiej z eKontem – III edycja”. Obie promocje można ze sobą łączyć. Dodatkowo otrzyma się zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę oraz gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata. 

Do promocji można przystąpić do 28 lutego 2018 r. I mogą z niej skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały rachunku osobistego oraz oszczędnościowego o nr 1140 2004 lub 1140 2017. Dotyczy to również współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów. Nie można być również w trakcie składania wniosku o konto.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 28 lutego 2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji (zależy zaznaczyć 1 i 3 zgodę) oraz złożyć wniosek o otwarcie indywidualnego rachunku eKonto wraz z kartą debetową.
  • we wniosku należy zaakceptować „oświadczenia” oraz
  • wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia spełnienia warunków promocji.
 • W ciągu 1 miesiąca od złożenia wniosku, nie później niż do 31 marca 2018 r. zawrzeć z mBankiem umowę za pośrednictwem kuriera, w placówce mBanku lub mKiosku.
  • jeśli wybierzemy placówkę bądź mKiosk to ważne, aby umowę podpisać na podstawie już złożonego wniosku.
 • W miesiącu zawarcia umowy lub w miesiącu następującym po nim wykonać co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę, czyli płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe,
  • przelewy wewnętrzne i wypłaty z bankomatu nie są brane pod uwagę.

Należy pamiętać, że w ramach promocji nie można otworzyć rachunku wspólnego. A także, że z jednego profilu na stronie promocji można założyć tylko jedno konto w mBanku. Każda osoba musi mieć swój indywidualny profil.

Bon o wartości 100 zł do Decathlon

Za spełnienie powyższych warunków zostanie przyznany bon o wartości 100 zł w sklepie Decathlon. Otrzymamy go na maila do 30 czerwca 2018 r. I będzie go można wykorzystać zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym Decathlon.pl (z darmową wysyłką).

Z bonu można korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków znajdujących się na nim. I jest on ważny przez 2 lata od momentu jego aktywacji.

Premia 650 zł w formie 4% moneybacku

W ramach promocji mBank zobowiązuje się nam zwracać 4% za płatności kartą i usługą BLIK, przez okres 5 kolejnych miesięcy, licząc od pierwszego pełnego miesiąca po dacie zawarcia umowy o konto. Maksymalnie w ciągu miesiąca można otrzymać 130 zł, czyli łącznie aż 650 zł.

Aby otrzymać zwrot należy:

 • dokonać transakcji kartą lub BLIKiem w danym miesiącu na łączną kwotę minimum 250 zł,
 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto na co najmniej 1000 zł (może to być przelew również z naszego konta, ale w innym banku),
 • zalogować się przynajmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej.

mBank wypłaci premię (maksymalnie 130 zł w miesiącu) raz w miesiącu, następującym  po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Aby otrzymać jednak pełną premię trzeba sporo wydać kartą lub BLIK-iem, bo aż 3250 zł w miesiącu. Ale nawet jak będziemy wykonywać np. połowę tej kwoty to i tak dostaniemy premię ponad 300 zł.

Gwarancja niezmienności wysokości opłat

Dodatkowo w ramach promocji bank gwarantuje przez okres 24 miesięcy niezmienność opłat za:

 • prowadzenie eKonta promocyjnego,
 • wypłaty z bankomatów wykonanych kartą wydaną do eKonta,
 • realizację wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez internet.

A także przez okres 24 miesięcy, każdy kto skorzysta z promocji, zostanie zwolniony z miesięcznej opłaty za kartę. Standardowo wynosi ona 4 zł, chyba, że dokona się min. 5 transakcji kartą w miesiącu.

Tak więc prowadzenie eKonta z taryfą standard oraz karta będą bezwarunkowo bezpłatne przez dwa lata. Natomiast w przypadku wypłaty gotówki z bankomatu (kartą) należy wziąć pod uwagę poniższe opłaty:

 • 0 zł przy wypłacie kwoty 100 zł i więcej w bankomatach Euronet, BZ WBK, Planet Cash,
 • 1,3 zł poniżej 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK, Planet Cash,
 • 7 zł z pozostałych bankomatów w kraju.

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z eKontem – II edycja”
Regulamin e-Kart podarunkowych Decathlon
Regulamin promocji „Lepiej z eKontem – III edycja”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum