Strona startowa » Banki » Citibank » 150 zł dla polecającego i 700 zł dla poleconego w programie poleceń konta w Citibanku

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź   Gru »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

150 zł dla polecającego i 700 zł dla poleconego w programie poleceń konta w Citibanku

konto Citi Priority w Citibanku 700 zł dla poleconego

W Citibanku pojawił się nowy program poleceń kont osobistych Citi Priority. Osoba polecająca za polecenie otrzyma 150 zł, a osoba której zostało polecone konto aż 700 zł. Po spełnieniu warunków konto jest całkowicie bezpłatne. A  posiadanie karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji. A nawet ułatwia nam spełnienie warunków promocji. Dlatego jeśli jej nie mamy to warto najpierw ją założyć w ramach trwających promocji i zgarnąć np. dodatkowe 400 zł jako bon do Biedronki lub voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro.

Jeśli dwie osoby z rodziny nie posiadają karty i konta w Citibanku to przy umiejętnym skorzystaniu z promocji mogą zgarnąć nawet 2500 zł. Ale o tym w dalszej części wpisu.

Promocja z poleceniem ważna jest do 31 stycznia 2018 r. ale ograniczona jest do pierwszego tysiąca osób, które złożą wniosek o konto.

Osoba polecająca:

Może być nią osoba, która w chwili przystąpienia do promocji posiada dowolne konto osobiste lub główną kartę kredytową w Citibanku. W celu polecenia kogoś, należy wypełnić do 31 stycznia 2018 r. formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Osoba polecająca otrzyma nagrodę za polecenie w wysokości 150 zł. O przyznaniu tej nagrody zostanie się powiadomionym poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki promocji. I również w tym terminie nagroda wpłynie na konto lub rachunek karty, który do tego dnia musi być aktywny.

Jedna osoba może polecić 3 osoby. I za każdą z nich otrzymać nagrodę 150 zł, o ile spełnią one warunki promocji.

Osoba polecona:

Osobami poleconymi mogą być osoby, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku po 31 października 2016 roku. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego przez osobę polecającą, zadzwoni do osoby poleconej pracownik Citibanku (zazwyczaj w ciągu 2-3 dni), w celu potwierdzenia danych osoby polecającej i złożenia wniosku o konto.

Aby osoba polecająca otrzymała premię 150 zł osoba polecona musi:

 • W momencie wnioskowania o konto upoważnić bank do przekazania polecającemu informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez poleconego warunków.
 • Do 28 lutego 2018 r. zawrzeć umowę o prowadzenie konta Citi Priority i aktywować je.
 • Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Również do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto spełnić warunek zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta, czyli:
  • zgromadzenie i utrzymanie na wszystkich rachunkach w Citibanku średnio-miesięcznego salda w wysokości minimum 30 000 zł lub,
  • zapewnienie wpływu na konto w łącznej wysokości minimum 5 000 zł oraz jednoczesne posiadanie w Citibanku aktywnego przynajmniej jednego produktu kredytowego (może to być np. karta kredytowa). Przelew musi pochodzić z obcego banku i może to być kilka przelewów np. po przelaniu i zaksięgowaniu 1000 zł robimy przelew zwrotny i przelewamy ponownie i tak 5 razy.

Osoba polecona za spełnienie powyższego warunku zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta otrzyma swoją pierwszą nagrodę 150 zł. Premia zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia tego warunku.

Kolejne 150 zł otrzyma się za spełnienie warunku bezpłatności konta przez 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia konta oraz w każdym z tych miesięcy dokona się min. 1 przelewu z konta. Premia zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Ostatnią premię w łącznej kwocie 450 zł otrzyma się w formie 5% cashbacku. Citibank oferuje 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą w ciągu dziewięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu otwarcia konta. Maksymalna miesięczna wysokość premii wynosi 50 zł, co przez 9 miesięcy da maksymalnie 450 zł premii.

Aby zwrot został naliczony należy wykonać w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą w punktach stacjonarnych lub internetowych. Aby otrzymać maksymalną wysokość zwrotu należy dokonać obrót na kwotę 1 000 zł. Premia będzie wypłacana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków zwrotu.


Jeśli nie ma kto Cię polecić możesz skorzystać z samej promocji z premią 700 zł opisanej tutaj.

A jak zgarnąć nawet 2500 zł w rodzinie? Ta sytuacja dotyczy osób, które nie mają w banku konta ani karty kredytowej. Najprościej jak dwie osoby w rodzinie np. mąż i żona założą karty kredytowe w ramach trwających promocji np. 400 zł jako bon do Biedronki, smartfon LG K4 dual sim o wartości 499 zł, voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro lub premia 400 zł w gotówceA mając już kartę kredytową jedna osoba poleca drugiej konto osobiste. Gdy już je założy to poleca konto tej pierwszej osobie. Czyli polecą sobie konta wzajemnie. I w ten sposób zgarnie się 2500 zł (2×400 zł za karty, 2×150 zł za polecenia, 2×700 zł za konto).


Konto Citi Priority w Citibanku to:

 • 30 zł za prowadzenie konta lub 0 zł pod warunkiem:
  • utrzymania średnio-miesięcznego salda na rachunkach ( w tym lokaty) w wysokości minimum 30 000 zł lub
  • sumy wpływów na konto w wysokości minimum 5 000 zł miesięcznie oraz posiadania minimum jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej do konta,
 • 0 zł za transakcje w PLN, USD, GBP, EUR – brak kosztów przewalutowania,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce,
 • 0 zł za szybkie wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.

Regulamin promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority”
Regulamin promocji „Poleć Konto Citi Priority znajomemu – edycja III”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
wymarzone-konto-osobiste
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum