Strona startowa » Uncategorized » Zarabianie na bankach, czyli raport z promocji – wrzesień 2017 r.

Zarabianie na bankach, czyli raport z promocji – wrzesień 2017 r.

raport z promocji Zarabianie na bankach

Poniżej przedstawiam kolejne podsumowanie miesiąca – wrzesień 2017. Standardowo, przy korzystaniu z promocji bankowych nie poniosłem przy tym żadnych kosztów, a warunki promocji spełniam „przy okazji”. Na konto wpłynęło ponad 100 zł, więc jestem zadowolony 🙂 

We wrześniu 2017 r. otrzymałem:

  • 25 zł jako moneyback z BGŻ BNP Paribas
  • Bon 100 zł od BGŻ BNP Paribas

We wrześniu łącznie otrzymałem 125 zł. Natomiast od początku roku 974 zł, a od momentu publikacji raportów z promocji (kwiecień 2015 r.) zarobiłem już razem 5143 zł.

Na konto wpłynęła już druga premia od BGŻ jako zwrot za płatności dokonane kartą. Dodatkowo otrzymałem bon 100 zł do wydania na Allegro, który już wykorzystałem 🙂 Promocja ta jest już niedostępna, ale można skorzystać z innej, wciąż trwającej. I zyskać 400 zł w gotówce. Do 30 września powinna również wpłynąć premia 75 zł od Nest Banku, ale na koncie pojawiła się dopiero 2 października. Tak więc, uwzględnię ją dopiero w raporcie w przyszłym miesiącu.

We wrześniu przystąpiłem do regularnego inwestowania w ING w ramach promocji „100 zł za regularne inwestowanie” i liczę na premię 100 zł. Natomiast w listopadzie powinienem otrzymać bon 100 zł Sodexo od Alior Banku a w grudniu 50 zł od Toyota Banku za założenie lokaty jako już aktualny klient.

Dodatkowo, z racji tego, że posiadam konto w PKO BP skorzystałem z promocji „Dwudziestka z IKO”. Akcja nadal jest aktualna. I za dokonanie dwóch operacji Blikiem otrzyma się 20 zł.


W promocjach może uczestniczyć także nasza druga połówka, co pozwala mniej więcej podwoić uzyskany zarobek.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona osób korzystających z promocji w bankach, zapraszam do skorzystania z aktualnych promocji bankowych opisanych tutaj a także do rożnych innych okazji tutaj.


Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rok treningów za darmo z karnetem OK System

Rok treningów za darmo z karnetem OK System

Money Mania: 150 zł na Allegro w Alior Banku

Money Mania: 150 zł na Allegro w Alior Banku

Mobilne Konto Oszczędnościowe

Mobilne Konto Oszczędnościowe

Archiwum