Strona startowa » Banki » Citibank » Telefon LG K4 za darmo z bezpłatną kartą Simplicity w Citibanku

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Telefon LG K4 za darmo z bezpłatną kartą Simplicity w Citibanku

Telefon LG K4 za darmo

W Citibanku pojawiła się kolejna edycja promocji, w której otrzymać można smartfon LG K4 dual sim o wartości 499 zł. Ale tym razem jest jeszcze łatwiej uzyskać darmowy telefon. I oczywiście można założyć darmową kartę kredytową Simplicity. Promocja potrwa do 30 listopada 2017 r. I nie ma ograniczeń co do puli nagród. Każdy kto weźmie udział w promocji i spełni jej warunki otrzyma zupełnie za darmo telefon LG K4.

W promocji mogą brać udział osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank oraz które spełniają kryterium dochodowości, czyli osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać telefon LG K4 należy do 30 listopada 2017 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową. Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle umowę do podpisu kurierem. Do umowy będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy:

 • aktywować otrzymaną kartę,
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile,
 • przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty w każdym z tych miesięcy.

Tak więc, w porównaniu do poprzedniej edycji promocji wystarczy wykonać łącznie 15 transakcji na dowolne kwoty i nie trzeba już obrotu na kwotę 3000 zł. Więc jest dużo łatwiej.

Citibank poinformuje uczestników promocji o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Wiadomość ta zostanie wysłana poprzez bankowość internetową. Natomiast nagroda – Smartfon LG K4 dual sim zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera w ciągu 30 dni od daty powyższego powiadomienia. Po otrzymaniu smartfona nie ma obowiązku dalszego utrzymywania karty kredytowej.

Telefon podlega 24-miesięcznej gwarancji realizowanej na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który otrzyma się razem z telefonem.

simplicity w citibanku lg


Karta kredytowa Simplicity to:

 • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
 • brak opłaty za karty dodatkowe,
 • brak opłaty za powiadomienia SMS,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • oprocentowanie na poziomie 10% (po przekroczeniu terminu bez-odsetkowego).

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja IV”

2 komentarze

 1. Zalewski napisał(a):

  Chce telefon

 2. Zalewski napisał(a):

  Telefon chce za darmo

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
wymarzone-konto-osobiste
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum