Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Powraca Szalona 5 w Carrefour: 5-te zakupy gratis – październik 2017

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Powraca Szalona 5 w Carrefour: 5-te zakupy gratis – październik 2017

Szalona 5 Carrefour

W Carrefour powraca kolejna edycja promocji „Szalona 5”. Zasady akcji są bardzo proste. Za dokonanie 5 zakupów otrzyma się e-bon. Jego wysokość będzie równa najtańszym zakupom. Tak więc moneyback wynosi aż 20%. Akcja rozpoczyna się od 4 października 2017 r. (środa) i potrwa do końca miesiąca. Ale już dziś można odebrać w sklepie kartę „Szalona 5” lub zainstalować aplikację Mój Carrefour, potrzebną do wzięcia udziału w promocji. Można również liczyć na premię dodatkową 10 zł.

Aby skorzystać z promocji „Szalona 5” należy:

  • Odebrać w sklepie kartę „Szalona 5” lub zainstalować (jeśli nie mamy) aplikację Mój Carrefour i korzystać z mobilnej wersji karty. Można również skorzystać z Karty Seniora.
  • Dokonać 5 zakupów i przy każdych okazać tę samą kartę podczas płatności przy kasie.

Kartę można odebrać już teraz albo podczas pierwszych zakupów. Podczas piątych zakupów otrzyma się e-bon, który będzie można wykorzystać w dniach od 2 do 30 listopada 2017 r. Jego wysokość będzie równa najtańszym zakupom, maksymalnie 500 zł.

Dodatkowa premia 10 zł

Jeśli podczas każdej z 5 płatności okażemy mobilną kartę „Mój Carrefour” to dostaniemy dodatkową premię, która zostanie doliczona do uzyskanego e-bonu. Wysokość tej premii zależna będzie od wartości dokonanych zakupów:

  • 10 zł jeśli każda z pięciu transakcji wynosić będzie co najmniej 10 zł,
  • 50% wartości najniższej transakcji, w przypadku, gdy co najmniej jedna z pięciu transakcji będzie na kwotę mniejszą niż 10 zł.

I standardowo do wartości zakupów nie wlicza się produktów takich jak: alkohol (z wyjątkiem piwa), papierosy, paliwo, karty podarunkowe, doładowania telefonu, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, lotto.

W regulaminie jest również jeszcze taki dziwny zapis:

„Do Wartości Zakupów w trakcie trwania Promocji wliczana jest wartość tylko jednego telewizora – tego, który jako pierwszy zostanie zeskanowany przez kasjera podczas dokonywania Transakcji. Wartość każdego kolejnego telewizora nie będzie wliczana do Wartości Zakupów, nawet wówczas, gdy Uczestnik dokonał zakupu kolejnego telewizora podczas kolejnej Transkacji.”


Najlepiej, aby wszystkie 5 zakupów było dokonanych na podobną kwotę. Można oczywiście mieć kilka kart. Więc jeśli robimy często zakupy w Carrefourze to np. jedną mieć na zakupy o niższych kwotach a drugą na wyższe kwoty. Jest tylko jedno ograniczenie – na jedną kartę mogą być zarejestrowane tylko jedne zakupy dziennie.


Regulamin Akcji „Szalona 5”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum