Strona startowa » Promocje bankowe » Nieaktualne » Bon 30 zł do sklepów Żabka i Freshmarket dzięki Android Pay i BZ WBK

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Bon 30 zł do sklepów Żabka i Freshmarket dzięki Android Pay i BZ WBK

30 zł do sklepów Żabka i Freshmarket Android Pay i BZ WBK

Kolejna akcja promująca płatności zbliżeniowe Android Pay. Tym razem skierowana jest do klientów BZ WBK. Mają oni możliwość otrzymania bonu 30 zł do sklepów Żabka lub Freshmarket. Promocja trwa od 23 października do 31 grudnia 2017 r. lub do osiągnięcia puli 27 000 nagród.

Aby skorzystać z akcji należy:

  • Być klientem BZ WBK i posiadać kartę płatniczą (debetową lub kredytową).
  • Posiadać miejsce zamieszkania na terenie Polski i być w niej zlokalizowanym w trakcie dodawania karty płatniczej do aplikacji Android Pay.

Następnie należy:

  • Przystąpić do promocji poprzez:
    • akceptację zaproszenia w aplikacji Android Pay lub
    • wpisanie kodu promocyjnego „BZWBK30” w trakcie dodawania karty do Android Pay lub w menu aplikacji w opcji “Wpisz kod promocyjny”.
  • W ciągu 28 dni od przystąpienia do promocji wykonać pięć transakcji przy użyciu Android Pay (w terminalach płatniczych lub w aplikacjach mobilnych).

Promocyjne płatności powinny być dokonane przynajmniej w pięciominutowych odstępach. Wyklucza to rozbicie jednej płatności w sklepie na kilka transakcji. A także wykluczone są płatności za wyroby tytoniowe i alkohol.

Za spełnienie powyższych warunków otrzyma się kartę podarunkową w wysokości 30 zł. Będzie można ją wykorzystać w sklepie Żabka lub Freshmarket do 31 stycznia 2018. r.  A w jakim terminie ją otrzymamy? Tego regulamin nie określa.

Czym jest Android Pay?

Za pomocą tej aplikacji można zapisać swoje karty płatnicze (kredytowe lub debetowe) i używać telefonu jak zwykłej karty zbliżeniowej. Do tego potrzebny będzie telefon z systemem Android w wersji 4.4 lub wyższej posiadający moduł NFC. Aplikację należy pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play, zainstalować ją i przejść przez proces dodawania karty.

Płatności za pomocą Android Pay można dokonywać wszędzie tam, gdzie realizowane są płatności zbliżeniowe tradycyjną kartą. Po prostu zamiast karty do terminala zbliżamy telefon. Można również płacić poprzez niektóre aplikacje np. Allegro, Pyszne.pl, Uber.


Regulamin promocji „Bon 30 zł na zakupy z kartą BZ WBK w Android Pay”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum