Strona startowa » Banki » Citibank » Voucher 400 zł do perfumerii Douglas z bezpłatną kartą kredytową Citibanku

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas z bezpłatną kartą kredytową Citibanku

citibank Voucher 400 zł do perfumerii Douglas

W Citibanku ponownie trwa promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas”, dzięki której za wyrobienie darmowej karty Simplicity otrzymać można bon o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas. Promocja potrwa do 31 stycznia 2018 r. i mogą w niej wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej karty kredytowej Citibank.

W porównaniu do poprzednich edycji promocji tym razem warunki są jeszcze łatwiejsze. Wystarczy wykonać łącznie 10 transakcji na dowolne kwoty i nie trzeba już obrotu kartą na kwotę 1000 zł.

Jak zwykle o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby otrzymać 400 zł do perfumerii Douglas należy:

 • Złożyć wniosek o kartę kredytową poprzez dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej banku.
  • Podczas składania wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (oświadczenia nr 4 oraz 5).
 • Zawrzeć umowę o wnioskowaną kartę, otrzymać ją i aktywować.
 • Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.
 • Przez dwa kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty w każdym z tych miesięcy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową. Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle umowę do podpisu kurierem. Do umowy będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

<<< Formularz kontaktowy – voucher 400 zł do perfumerii Douglas >>>

http://promocjawbanku.produktyfinansowe.pl/e/lead/1566/?source=lt

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas

Nagrodą w promocji jest voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas. Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono warunki promocji. Voucher ważny będzie do 31 listopada 2018 r.


W ramach promocji można założyć kartę kredytową World MasterCard lub Simplicity, jednak najlepszym wyborem będzie darmowa karta Simplicity, której obsługa nie kosztuje nic, nawet jeśli jej nie używamy.

Karta kredytowa Simplicity to:

 • brak opłaty rocznej za kartę,
 • brak opłat za przypomnienia o braku spłaty karty oraz opłaty za powiadomienia SMS,
 • brak opłaty za karty dodatkowe,
 • darmowa naklejka zbliżeniowa PayPass,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • oprocentowanie na poziomie 10% (po przekroczeniu terminu bez-odsetkowego).

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas – edycja III”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum