Strona startowa » Banki » Citibank » Darmowy bon 400 zł do Biedronki z bezpłatną kartą Simplicity w Citibanku

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Darmowy bon 400 zł do Biedronki z bezpłatną kartą Simplicity w Citibanku

W Citibanku pojawiła się kolejna promocja. Tym razem otrzymać można bon 400 zł do sklepu Biedronka. Wystarczy założyć bezpłatną kartę kredytową Simplicity i dokonać 10 transakcji. Promocja potrwa do 10 listopada 2017 r. I nie ma ograniczeń co do puli nagród. Każdy kto weźmie udział w promocji i spełni jej warunki otrzyma zupełnie za darmo bon 400 zł do Biedronki, który jest wielokrotnego użytku. 

W promocji mogą brać udział osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank oraz które spełniają kryterium dochodowości, czyli osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać bon 400 zł do Biedronki należy do 10 listopada 2017 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową. Podczas składania wniosku będzie trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych droga elektroniczną.

Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle umowę do podpisu kurierem. Do umowy będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy:

  • aktywować otrzymaną kartę,
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile,
  • przez dwa kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty w każdym z tych miesięcy (czyli łącznie 10 transakcji).

Nagroda zostanie przesłana w formie bonu elektronicznego do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. I zostanie on przesłany poprzez bankowość internetową. Po jego otrzymaniu nie ma obowiązku dalszego utrzymywania karty kredytowej.

Bon jest wielokrotnego użytku, aż do wyczerpania dostępnych na nim środków, maksymalnie do 31 grudnia 2018 r. Saldo środków z bonu będzie wydrukowane na rachunku, który otrzymamy po zakupach z jego wykorzystaniem. Tak więc łatwo będzie nam kontrolować ilość pozostałych na nim środków.


Karta kredytowa Simplicity to:

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za karty dodatkowe,
  • brak opłaty za powiadomienia SMS,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni.

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum