Strona startowa » Banki » Citibank » Telefon LG K4 z darmową kartą Simplicity w Citibanku – III edycja

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Telefon LG K4 z darmową kartą Simplicity w Citibanku – III edycja

Telefon LG K4 Simplicity w Citibanku

W Citibanku wraz z początkiem września pojawiła się trzecia edycja promocji, w której otrzymać można smartfon LG K4 dual sim o wartości 499 zł. I również tym razem można założyć darmową kartę kredytową Simplicity. Promocja potrwa do 30 września 2017 r. I nie ma ograniczeń co do puli nagród. Każdy kto weźmie udział w promocji i spełni jej warunki otrzyma zupełnie za darmo telefon LG K4.

W promocji mogą brać udział osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank oraz które spełniają kryterium dochodowości, czyli osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać telefon LG K4 należy do 30 września 2017 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o kartę kredytową. Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle umowę do podpisu kurierem. Do umowy będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy:

  • aktywować otrzymaną kartę,
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile,
  • również do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 3 000 zł.

Czasu na wykonanie obrotu kartą jest sporo. Jeśli umowę podpiszemy we wrześniu to do końca grudnia należy wydać 3000 zł.

Citibank poinformuje uczestników promocji o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Wiadomość ta zostanie wysłana poprzez bankowość internetową. Natomiast nagroda – Smartfon LG K4 dual sim zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera w ciągu 30 dni od daty powyższego powiadomienia. Po otrzymaniu smartfona nie ma obowiązku dalszego utrzymywania karty kredytowej.

Telefon podlega 24-miesięcznej gwarancji realizowanej na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który otrzyma się razem z telefonem.

simplicity w citibanku lg


Karta kredytowa Simplicity to:

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za karty dodatkowe,
  • brak opłaty za powiadomienia SMS,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni,
  • oprocentowanie na poziomie 10% (po przekroczeniu terminu bez-odsetkowego).

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja III”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum