Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Rabat 25 zł na zakupy w eCarrefour.pl z MasterPass

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Rabat 25 zł na zakupy w eCarrefour.pl z MasterPass

Rabat 25 zł na zakupy w eCarrefour.pl z MasterPass

W sklepie internetowym eCarrefour.pl pojawiła się kolejna edycja promocji, dzięki której można otrzymać bon na następne zakupy. Tak jak poprzednio, również tym razem jest to bon o wartości 25 zł, ale teraz jest jeszcze łatwiej go zdobyć – brak minimalnej kwoty zakupów. Promocja trwa od 1 do 30 września 2017 r. lub do wyczerpania puli bonów 500 sztuk. Pula ta jednak może wzrosnąć, gdyż w regulaminie jest zapis, że „Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli dostępnych w ramach promocji Voucherów”.

Aby otrzymać bon 25 zł na zakupy w eCarrefour.pl należy:

  • Złożyć zamówienie na dowolną kwotę na stronie eCarrefour.pl
  • Zapłacić za zakupy za pośrednictwem portfela elektronicznego MasterPass.

Bon zostanie dostarczony podczas przesyłki z dokonanymi zakupami. Będzie go można wykorzystać podczas następnych internetowych zakupów na kwotę min. 50 zł oraz wyłącznie w terminie na nim określonym. Za zakupy z wykorzystaniem bonu również należy zapłacić MasterPassem.

W promocji biorą udział wszystkie produkty z wyjątkiem:

a) wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych;
b) produktów początkowego żywienia niemowląt;
c) alkoholu i towarów których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego z wyłączeniem piwa.


Czym jest MasterPass?

Płać z MasterPass w RTVEuroAGD lub w Ole Ole! 50 zł lub 30 zł na kolejne zakupy

MasterPass to usługa typu „portfel elektroniczny”. Najpierw należy zarejestrować swoją kartę płatniczą w systemie. Kiedy chce się zapłacić za zakupy wystarczy login do wirtualnego portfela i kod PIN.


Regulamin promocji „Płać Masterpass w eCarrefour”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwum