Strona startowa » Banki » Citibank » Tablet Lenovo i 150 zł w programie poleceń w Citibanku

Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Tablet Lenovo i 150 zł w programie poleceń w Citibanku

150 zł w programie poleceń Citibank

Kolejna promocja w Citibanku. Tym razem skorzystać mogą również aktualni klienci, gdyż ponownie pojawił się program poleceń karty kredytowej w tym banku. Osoba polecająca otrzyma 150 zł, natomiast osoba polecana Tablet Lenovo o wartości 549 zł. Na skorzystanie z promocji mamy czas do 31 grudnia 2017 r. Jedna osoba może polecić maksymalnie 5 osób, a tym samym otrzymać aż 750 zł. I ramach polecenia można założyć całkowicie darmową kartę Simplicity.

Osoba polecająca:

Może być nią osoba, która w chwili przystąpienia do promocji posiada przynajmniej jedną główną kartę kredytową w Citibanku. W celu polecenie kogoś, należy tylko wypełnić do 31 grudnia 2017 r. formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Osoba polecająca otrzyma nagrodę za polecenie w wysokości 150 zł. O przyznaniu tej nagrody zostanie się powiadomionym poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki promocji. Nagroda wpłynie na rachunek karty do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otrzymało się powyższe powiadomienie.

Jedna osoba może polecić 5 osób. I za każdą z nich otrzymać nagrodę 150 zł, o ile spełnią one warunki promocji.

Osoba polecona:

Aby być osobą poleconą nie można posiadać żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2015 r. i nie można być w trakcie wnioskowania o taką. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego przez osobę polecającą, zadzwoni do osoby poleconej pracownik Citibanku, w celu potwierdzenia danych osoby polecającej i złożenia wniosku o kartę kredytową.

Osoba polecona otrzyma Tablet Lenovo jeśli:

  • W momencie wnioskowania o kartę upoważni bank do przekazania polecającemu informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez poleconego warunków.
  • Otrzyma i aktywuje kartę kredytową.
  • Wykona transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie).
  • Również w tym terminie zaloguje się co najmniej raz w systemie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

O spełnieniu warunków przyznania nagrody, czyli tabletu Lenovo zostanie się powiadomionym poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniło się warunki promocji. Tablet zostanie wysłany w ciągu 30 dni od daty powyższego powiadomienia.

150 zł w programie poleceń Citibank


W ramach promocji można wnioskować o jedną z czterech kart kredytowych:

  • MasterCard World
  • Citi Simplicity
  • PremierMiles
  • BP PAYBACK

Jednak najlepszym wyborem jest całkowicie darmowa karta kredytowa Simplicity.

Standardowo o karty kredytowe w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1200 zł miesięcznie netto.

Aby skorzystać z programu poleceń karty kredytowej w Citibanku musi być osoba polecana i polecająca. Jeśli nie ma kto Cię polecić, a chciałbyś skorzystać z promocji, napisz na promocjawbanku@gmail.com. Przypominam również, że w Citibanku są dostępne inne promocje, w których można otrzymać np. bon 400 zł na Allegro lub do morele.net. Więcej o promocjach w Citi tutaj.


Regulamin oferty „Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank – edycja Sierpień 2017”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum